Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A napszemuvegbolt.hu menyire...

A napszemuvegbolt.hu menyire megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Ray Ban Wayfarert szeretnék vásárolni. Amiatt kérdem mivel itt már 25 000 körül lehet kapni de Ofotértbe meg itt ott 37nál kezdődik...

Van esélye hogy itt hamisítványt kapok?



2014. jún. 22. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

fent vannak árukeresőn meg árgépen, de csak egy 2 éves értékelés van, ő 5-öst adott nekik.


[link]


facén is értékelte pár ember...

[link]


valaki egyest adott, de annak nem írja a nevét.

2014. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
am majd ha veszel írsz, hogy hol vetted? lehet én is vennék majd, csak még nem döntöttem el milyet... egyszer bemegyek városba pár szemüvegeshez, aztán megmondják az okosok, hogy melyik áll jól :D de tényleg komolytalanok ezek az ofotért meg hasonlók az áraikkal... -.-
2014. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nézelődtem azóta nekem ez az oldal is megbízhatónak tűnik főleg a tanusítványukkal---> [link]


illetve az Optic World-ben néztem hogy ott is 40000 körül vannak az árak de júli végéig ha beviszel egy szórólapot 30% kedvezmény van ;)

2014. jún. 23. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!