Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony lány nagyon széles...

Vékony lány nagyon széles csípővel. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

A csípőbőségem: 102cm; mell: 90; derék: 75; /váll 106cm/

Összesen 175cm és 66kg

Ennek ellenére vékony, izmos vagyok (Úszok már vagy 13 éve) de az edzés se segít már: a lábaimrol nem tudok már mit leadni (még rés is van a combjaim közt) és a fenekem is (hiába nagy) feszes. egy hozzám hasonló lánynak 91cm körül kellene lennie a popsinak :(

Nem tudom mit tegyek és teljesen el vagyok keseredve :((( Mit tudok csinálni????



2014. jún. 23. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hagyjál..
2014. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
kép?
2014. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem értem, most konkrétan mi a bajod, azon kívül, hogy nem fogadod el magad úgy, ahogy vagy, és centiken lovagolsz.
2014. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyobb a csípőbőségem,a derékbőségem ugyanúgy kicsi,én is vékony vagyok.

Ésss egyáltalán nem "nagyon széles" a csípőm.Úgyhogy a tied akkor biztos,hogy nem lehet nagyon széles,és vészes se úgyhogy örülj az alakodnak.

2014. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"egy hozzám hasonló lánynak 91cm körül kellene lennie a popsinak :( "


Ez meg ki mondta?

160 körüli magassághoz sem extrém a 90 körüli csípőbőség, akkor 15-el magasabbként miért is kéne annyinak lennie?


158/48-al van 92-es csípőm. Nekem széles. Neked még véletlenül sem az.

2014. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én sem értem a problémádat....


dobj egy képet!

2014. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem látom a számok alapján hogy bármi is túl nagy lenne. A csontokból meg nem lehet lefaragni. Ha hájas is vagy esetleg, azt meg diétával lehet megoldani.
2014. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon sexynek érzem magam és elégedett vagyok s nem érzem magam extrém szélesnek sztem te sem vagy az. A méreteim pedig 96 62 106 tehat megnagyobb a különbség még se olyan gáz nekem direkt tetszik az az ív
2014. jún. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A vállam nekem is 106
2014. jún. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mit tudsz tenni? Elfogadni magad. Igen, most az a divat, hogy szinte fiúsan keskeny legyen egy lány csípője és még lehetőleg így is legyen rés a lába között... ez jó nagy hülyeség. Ha valakinek nem olyan a csontozata, akkor éheztetheti magát a végtelenségig, akkor sem lesz olyan alkat. Egyszerűen szélesebb a csípőd, és kész, fogadd el.

Ha keskenyebb lenne, akkor meg azon sírnál biztos, hogy aránytalanul széles a vállad. Mert akkor az lenne és azon paráznál, hogy férfias vagy. Meg a derekad lenne túl széles, és deszkának éreznéd magad. Mert ha már, akkor 90-60-90 az etalon, vagy mi.

De azt ne hidd, hogy az a 10 centi olyan sokat számít, szemből megnézve alig vagy szélesebb, sőt, az is lehet, hogy semmivel, mert azért ennyi centiben, mert a feneked nagyobb, de izomtól.

Semmi baj nem lehet az alakoddal, biztos baromi csinos vagy, ráadásul feszes, izmos, sok lány irigy rád. Én mindenképp, hiába nincs 90 centi se a csípőm, de hozzád képest törpe vagyok. :D Arról nem is beszélve, hogy a férfiak zömének is az ilyen lányok tetszenek, mint te.

2014. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!