Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik parfümöt...

Szerintetek melyik parfümöt válasszam?

Figyelt kérdés

3 parfüm közül nem tudok dönteni és most úgy gondoltam rászánom a pénzt és veszek egyet a drágább kategória közül.


1.Paco Rabanne 1 Million (ugye ezt lehet nem nagyon kell bemutatnom az egyik legnépszerűbb illat, szinte mindenkinek ilyen van viszont. tetszik az édeskés illata.

2. Hugo Boss Boss Bottled (Eddig ilyet használtam, ajándékba kaptam és nagyon tetszett)

3. Bvlgari Aqua Marine Pour Homme (Elég fiatalos, nyári vizes illat, ami meg fogott de nem tudom hogy ezt akarom-e)

Aki ismeri melyiket választaná a 3 közül?

19/F



2014. jún. 24. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a harmadikat válsztanám 😊 egy kis újdonság Sosem árt
2014. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is a Bvlgarit választanám így nyárra - és még ez is a legolcsóbb a háromból :)
2014. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez általában minden nőnek tetszik, és most akciós is, és nem olyan agyoncsépelt mint a 1 Million:

[link]

2014. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre Bvlgari felé hajlok, az utolsó nem igazán ismerem, de majd ha járok valami drogériába ki fújkálom. Szerintem Bvlgari lesz:)
2014. jún. 25. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!