Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti örülnétek ilyen szemnek? Lent.

Ti örülnétek ilyen szemnek? Lent.

Figyelt kérdés
Soha nem tudom milyen színű a szemem. Mindig más színű (nem tudom, hogy hangulat miatt már ha lehetséges, vagy attól függ hogy milyen színű ruhát veszek fel stb). Ezt nem úgy kell érteni, hogy tegnap barna volt, ma meg kék. Legtöbbször zöld, de néha, ahogy a pupilla felé haladunk színátmenettel bebarnul, vagy bekékül. Most például megnéztem a tükörben, és tiszta zöld. Amikor megkérdezek másokat mindig más színűnek mondják a szemem aztán vitatkoznak rajta, hogy most milyen színű, aztán kijelentik, hogy besorolhatatlan vagy szivárványos. Engem picikét zavar, hogy besorolhatatlan a szemem, de mégis örülök, hogy különleges. Respect annak aki elolvasta :D A kérdésem pedig az, hogy ti annak örülnétek, hogy tiszta ... színű, vagy inkább annak, hogy olyan mint az enyém? (Az nem tudom, hogy számít - e, de azért leírom, hogy barnás szőke színű a hajam)Huh. Köszönöm annak aki elolvasta a regényemet. :D

2014. jún. 25. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is színváltós. Alapból középbarna, de kifelé szürkésedik. Néha pedig egészen csokibarna lesz. Fogalmam sincs, miért, a barátaim vámpírszemnek hívják, mert messziről van egy enyhe vöröses árnyalata.:D Én örülök, hogy ilyen "színváltós" a szemem, de nekem mindegy lenne.:)
2014. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém pont ugyanolyan mint a tiéd.Van mikor zöld,van mikor kék:)Nekem tetszik!
2014. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig egysziínű, sötétkék, de örülnék egy ilyennek. :)
2014. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az enyém meg kékes zöldes szürkés, imádom :3
2014. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az enyém is színváltós...Gyönyörű barna (bár én utálom a barnát, de mindenkinek tetszik - és tényleg teljesen barna, csokibarna...), ha nagyon fáradt vagyok, akkor olajzöld (na mondjuk szerintem ez is borzasztó...), ha nagyon ideges vagyok teljesen fekete (nem különül el a pupillám se szinte), és néha amikor kimerült vagyok sötétszürkés-zöldes...

Engem nem zavar, hogy színváltó, bár én alapjáraton a kékes-zöldes-szürkés szemeket szeretem, nincs mit tennem, az enyém ilyen...megtanultam hozzáöltözni és hozzásminkelni...

2014. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki,mert különleges
2014. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen.

Kívül kék (sötétkék a kerete, ezt nagyon szeretem), befelé zöld, a pupilla körül pedig van egy sárga csillag alakú folt. Ha kérdezik, én kéket vagy zöldeskéket szoktam mondani, bár van olyan fotóm is, ahol a fényhatás miatt sörösüveg zöld. :)

Szeretem a sajátomat is, de nagyon tetszenek a "tiszta" szemszínek, főleg az égszínkék és a mélybarna :)

2014. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen színváltós, néha kék, néha zöldes-kék, máskor egyszerű szürke. Én szeretem :)
2014. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagy részt zöld, de belül legtöbbször sárga. Azt mondják rá, napraforgószemű vagyok! :) de a sárga rész naponta változik, hol kékké, hol zölddé.
2014. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem a hangulat szerint változik a szÍn hanem a fényviszonyoknak megfelelően. a legtöbb embernek is ilyen, más árnyalatú erős napfényben, lámafénynél vagy ha belevakuznak.
2014. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!