Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ez az arány?

Nagyon rossz ez az arány?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el fogyókúrázni, de előtte még lemértem a mell-derék-csípő arányt 85-70-95 cm. Szerintetek nagyon borzalmas? Hány cm-re mondanátok azt hogy szép alak?

2014. jún. 25. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
esetleg képet mutatsz róla? így nehéz elképzelni
2014. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szép alak nem centire megy, hanem arányosságra. Lehet egy 100-70-100 centis alak is szép ugyan olyan mértékben, mint egy 90-60-90-es (ez az én értékrendem).


A te alkatod szerintem körte, ami kicsit aránytalanabb, de attól még lehet szép. Nyilván ezt kép alapján tudnánk eldönteni...

2014. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a centi a lényeg, hanem a különbség! Minél nagyobb a különbség a derékbőség és a másik két méret között, annál vonzóbb és nőiesebb az alak. Ezért kell vigyázni a gyors fogyókúrával, mert lecsoffaszthatja a mellet-popsit. Inkább jógázz, az karcsúsítja a derekat - az 1000 más jótékony hatás mellett!
2014. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan durva, én alkatom kicsit karcsúbb de a tiéd is biztos szép
2014. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tűnik rossznak.
2014. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te komolyan számokban méred magad? Szerinted ki a fenét érdekelnek a számaid?


Ne legyél túl zsíros és legyél formás.


Ennyi.

Nem méregetni kell hanem tükörbe nézni.

2014. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kép nélkül csak tippet mondom:jó.
2014. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!