Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyiket szeretitek a legjobba...

Melyiket szeretitek a legjobban? Miért?

Figyelt kérdés

1. Golyós dezodor

2. Stift dezodor

3. Spray dezodor



2014. jún. 25. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Spray,mert nem hagy foltot a ruhán,és nekem ez vált be a legjobban testszag ellen.
2014. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A spray nekem mindig nyomot hagy vagy a ruhán, vagy a bőrömön, aztán később mállik is, az illata meg átalakul olyan alkoholos izzadtságszaggá.


A stift jó, csak ugyanúgy nyomot hagy, könnyen beszárad, és csak félig tudod használni, mert utána garantáltam letörik. Le is szokták árazni ezeket a termékeket.


A zselés stift jó lenne, hűsít nyáron, teljesen el lehet használni, de nagyon gyorsan fogy, drága, és nem igazán csinál illatot, csak az alkoholt érzed rajta. Ezen kívül várni kell, amíg megszárad, mert különben nagy, izzadságfoltra hasonlító foltot hagy a ruhán, ha átissza.


Szóval nekem a golyós a kedvencem, mert sokáig elég, a nagy részét el lehet használni, az illatát lehet érezni, de nem változik meg, tényleg csökkenti az izzadást, puhán tartja a bőröm, és nem marad nyoma sehol.

2014. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2.
2014. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a stift vált be. Használtam golyós dezodort, nem vált be, várni kellett, amíg megszárad, és mgé így is összefogta a ruhám. Sprayt abszolút nem használok. A stiftet szeretem, az éri meg legjobban az árát. Sokáig elég, nem kell belőle sokat felkenni.
2014. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Golyós dezodort használok, abból is a Dove uborkásat. Nagyon jó illata van, még nap végén is azt érzem izzadtságét nem. És öltözködés után kenem be magam, mert akkor nem fogja össze a ruhát amikor felveszem.
2014. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Gillettet szoktam hazsnálni, gel. Nekem idáig bevált. Jól kenhető, nem fogja be a ruháim. Elvileg 48 órás, de 24-nél tovább nem volt rajtam :D addig remekül védett

Ez úgy vélem, hogy 3 közül egyik sem :D de javítsatok ki ha tévedek

2014. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!