Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Emberek, mennyire zavarnak az...

Makosbuktaa kérdése:

Emberek, mennyire zavarnak az anyajegyek?

Figyelt kérdés
Van kb 2 a bal combomon, és egy pigmentfolt a jobbon. Én nagyon utálom, de a barátom kifejezetten szereti. Nektek mi a véleményetek róla?

#anyajegy #pigment #pogmentfolt
2014. jún. 26. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem dudorodik ki, semennyire, sőt jól is nézhet ki, pont mint a szeplő. Nincs ezzel baj.

Ha kicsit dudorodik ki, szintén okés.

Ha nagyon dudorodik, akkor pedig csak akkor zavaró, ha rajtam van, máson nem zavar. Mégpedig azért mert aggódom, hogy véletlen lekaparom azáltal, hogy beleakad valamim, ruhám, körmöm. stb... (hát nekem volt egy anyajegyem, ami egyszercsak eltűnt...Többször beleakadtam, egyszer meg sokat voltam strandon, és valahogy leázott, pár év után már a nyoma sem látszik! Különös, csoda, hogy nem lett baj belőle. Na emiatt aggaszt a dudorodó anyajegy.)

De a foltok egyáltalán nem... Jópofák, egyedivé tesznek, stb..

2014. jún. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyártalán nem
2014. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) nem dudorodik:D
2014. jún. 26. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami nem dudorodik ki az engem semennyire sem zavar. Van egy-két barátnőm, aki utálja őket, hibátlan a arcbőrük és csak azért sminkelnek, hogy alapozóval eltüntessék az anyajegyeket. Még az arcon valahogy megértem, ha tényleg sok van, de máshol nem tudom miért zavaró. Napközben felöltözve nem látja senki még te sem. A kiálló már zavarna, nekem van egy szemölcsöm és az is eléggé idegesítő a már egyszer említett okok miatt.
2014. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem dudorodik akkor engem se zavar egyáltalán. Nekem sok van az arcomon, de tök karakteres, egyik se ordenáré, szőrös vagy dudor, csak pöttyöcske. A lábamon van egy Balaton (vagy sárkány, haverom szerint) alakú, kb 8 centi hosszú. az alkaromon egy alig észrevehető, meg még pár pöttyöcske itt-ott. Tehát nem gázos szerintem :)
2014. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!