Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti figyelembe veszitek...

Lányok! Ti figyelembe veszitek egy fiún, hogy pattanások van rajta, fehér-e a foga vagy, hogy milyen a haja?

Figyelt kérdés
A pattanások a fején nem taszítanak vissza tőle,vagy,hogy nincsen zselézve a haja?És,hogy nekem alul egyszerűen nem tudom megcsinálni,hogy fehér legyen a fogam! Ti milyen trükköket alkalmaztok,hogy fehér legyen a fogatok? (ÉS NEM A FOGKRÉMRE VAGY A FOGKEFÉRE GONDOLOK)hanem másra:)

2014. jún. 29. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a fogsorát nézem meg először egy pasin:) A pattanás meg a zselézett haj nem szempont,de azért legyen ápolt.
2014. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ápoltság a lényeg, de egy szép mosoly nagyon meg tud fogni.

Én ilyen kis madzagról hallottam, amit rá kell kötni éjszaka körbe a fogaidra, és egy hét (?) után látható a változás.

2014. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. jún. 29. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Fogaim fehérsége: először le kell szedetni a fogkőt, ezt már 1500ért meg tudod csináltatni kuponnal pl.


Aztán Listerine és Sensodyne kell ahhoz, hogy megtartsd a fehérséget. Mindkettőből a white változat kell.


A fogkefe nem számít, azt mondja a fogorvosom, jó a 129 Ft-os is. Bár én nem olyat használok, mert annak kicsi a nyaka és nem áll meg a kád szélén:D


Pattanások felénk természetesek még a 30-asokon is (bp belváros), szóval nem zavarnak. A hajzselé már nem divat.

2014. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A pattanások kicsit zavarnak, de csak, ha nagyon sok van. 1-2 patti mindenkin előfordul, azzal semmi gond nincs.


A fogsorát mindig megnézem, szerintem vonzó, ha fehér fogai vannak és szabályos fogsora van, de azért nem gáz, ha nem vakítóan fehérek a fogai:D


A haj viszont fontos nekem, mondjuk engem kifejezetten taszít a zselés haj..legyen kicsit hosszabb és hagyja természetesen.


24N

2014. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A haját megnézem. A jó fazon fontos, a zsíros haj meg nem túl szép. De a hajzselé pl. kifejezetten nem jön be. Pattanásaim néha nekem is vannak, meg egy alapból helyes arcot nem fognak elrontani, hacsak tényleg nem rengeteg van. De egy pár pattanás egyáltalán nem érdekel. A fogak jó ha ápoltak, nem sárgák. De nem is kell patika-fehérnek lenniük, szerintem tartósan ez elég kivitelezhetetlen feladat. De azért nem rohadjanak.
2014. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a pattanás nem nagy probléma, de ha nagyon zavar elmehetsz bőrgyógyászhoz, és ír fel krémeket. Unokatesómnak segített. A zselés haj amúgy sem tetszik, és az se baj ha nem hófehér a foga. (De kifejezetten sárga se legyen!)

A lényeg hogy adj magadra és légy ápolt, ezek olyan dolgok amiken nem mindenkinél könnyű változtatni.

2014. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem gond ha egy fiunak vannak pattanasai.az egyeltalan nem taszit el.a zseles haj nagyon bejön nekem,az nagyon vagany.es a fogai legyenek normalisak es ok
2014. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem az egyik legfontosabb szempont a fogak... hogy legyen szép ápolt a foga és szabályos a fogsora. nem baj ha nem vakítóan fehér, de azért ne legyen olyan mintha sose mosná :D

amúgy én szódabikarbonával és citromlével (nem a boltival hanem rendesen a facsart citrommal) mosom a fogaim. heti 3x. meg persze fogkrémmel is napi 2x 3x minimum :D (többször nem ajánlott a szódabis citromos dolog heti 3-nál.) nekem segít :)

2015. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!