Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért érzem azt, hogy nálam...

Mért érzem azt, hogy nálam mindenki jobb és szebb? :' (

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, jövő hét hétvégén esküvőre megyünk és már most vaciláljuk anyuval, hogy Mit vegyünk fel...én olyan lány vagyok aki mindig nőies és csinos, de husis vagyok...és próbálgatom a tízen ezres szebbnél szebb alkalmi ruhákat de folyamatosan anyu is csak azzal jön, hogy nem rossz...nem rossz stb...nem ám csinos vagy valami...bezzeg a barátnőjéről meg áradozik, hogy milyen csinos ruhája lesz, meg le van fogyva, meg olyan szépen kifesti magát meg szép barna meg stb...és tényleg szép csaj és tök szar, azt érzem mindenki szebb és jobb nálam és már elegem van...Nem tudom már mit tegyek, hogy végre engem is valaki szépnek tartson..:'( am barna hosszú hajam van és kék szemem, fehér bőröm és kicsit husis vagyok...Mit tehetnék...:(( arra az esküvőre is folyamatosan azt mondom, hogy szebb akarok lenni annál a nőnél stb...már elegem van ...biztos valami kamaszkori nem tudom :(

2014. jún. 30. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Fogyj le!!! Tudom, siránkozni ezerszer könnyebb...
2014. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj ne aggódj már ennyit! Én is voltam ilyen idős mint te és nálam is voltak önértékelési problémák de túléltem :)

Legyél türelmes magadhoz. Mellesleg attól hogy husis vagy nem feltétlenül jelenti azt hogy nem lehetsz szép. Esküvő lesz, ilyenkor mindenki magával vagy az ünnepeltekkel foglalkozik.


Anyukád meg lehet hogy nagyon izgatott az esküvő miatt, pl: ő szervezte és emiatt nem tud sok mindenre koncentrálni egyszerre mert szeretné hogy jól sikerüljön


Én kíváncsi lennék arra a ruhára amelyiket kiválasztottad :)


Ha gondolod beszélgethetünk, nem harapok :D


20F

2014. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy megelégedve az alakoddal, akkor gyerünk, kezdj magaddal valamit! A neten is fenn van egy csomó edzésterv, meg hogy mire kell figyelni a táplálkozás során. De ez a siránkozás semmire se jó (nem rosszindulatból mondom) mert mindig úgy fogod érezni, hogy van nálad szebb és jobb. De ez nem számít, oké? Legyen valaki ezerszer szebb nálad, ne akarj olyan lenni mint ő, mert soha nem leszel olyan, mivel nincs két egyforma ember. Fogadd el magad, vedd észre magadon a szépet (például a barna haj és a kék szem nagyon szép párosítás), és ne azt nézd, hogy más miben jobb nálad. Tudom, hogy ez a tinikorszak szörnyen rossz, mivel én is 17 éves vagyok, ráadásul lány, és nekem is volt olyan időszakom, hogy utáltam magamon mindent, de túlléptem rajta. Mert egyszerűen túl kell jutni rajta. Ha csak az alakod nem tetszik, akkor azon tényleg tudsz változtatni, gondolj arra, hogy utána milyen jó lesz tükörbe nézni :) A ruhád meg biztos nagyon szép lesz ;)
2014. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aranka1234 válasza:
Mindenki szép a maga módján.És szerintem te is gyönyörű vagy!Ne csak a rosszat lásd magadon, hogy jaj de duci vagy mittudomén :D írtad hogy kék a szemed, az a legszebb szemszín szerintem. Sokan irigyelhetnek miatta. Én is szeretnék kék szemet. És a hosszú hajad, azt is sok lány irigyli szerintem:) És attól hogy husisabb vagy még lehetsz GYÖNYÖRŰ !Szerintem a husisabb lányok szebbek mint az olyan nagyon soványak... Nekem a legjobb barátőm 155 cm és 45 kilós , nagyon nagyon sovány.. és mellete mindig olyan kövérnek érzem magam. pedig nem vagyok az én is husis vagyok mint te:) És legyen egy kis önbizalmad, mert biztosan gyönyörű vagy.
2014. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs önbizalmad, depi...
2014. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!