Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy a lábam, vagy ez normális?

Nagy a lábam, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 160cm és 38-as a lábam :(( hozzátenném, hogy eléggé vékony vagyok...és nagynak tartom a lábamat..:// szeretnék hordani bakancsot de abban még inkább nagynak látszik.. :// szerintetek tényleg nagy a méreteimhez képest?nem gáz? Normális válaszokat megköszönném:)

2014. júl. 1. 17:28
 1/7 anonim válasza:
Figyi ha neked nagy a lábad akkor én mit mondjak? 13 éves vagyok 175 cm és 41 lábam van szóval szerintem csak rossz szögből nézted. :) Tehát ez teljesen NORMÁLIS!
2014. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy az.
2014. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy
2014. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy, átlagos. :)
2014. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2014. júl. 2. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia :) én 18 múltam, 160 centi vagyok és 40-es a lábam!! :S Igazából szerintem zokniban tök kicsinek néz ki a lábam, csak a cipő nagyítja...meg lehet hogy neked se pont 38-as hanem mondjuk 37-es mert sok helyen elszámozzák a cipőket, kínai számozás meg mittudomén és manapság már senki se tudja hanyas a lába mert minden boltban mások a cipők méretei. Egyébként nem vastag a lábfejed? Mert lehet hogy azért kell nagyobb cipő, hogy nem hosszúságra nagy hanem szélességre.
2014. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kínai számozás tényleg borzalmas xd nem vastag a lábfejem sokkal inkább hosszúkás :)) kezdek vele megbarátkozni..köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 10. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!