Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen oldalon lehet ingyenes...

Tünde.T kérdése:

Milyen oldalon lehet ingyenes termékmintákat igényelni?

Figyelt kérdés
Amikre rámentem, a legtöbb már 2012-ben lefutott, napjainkban létezik még ilyen oldal?

2014. júl. 1. 18:44
 1/4 haccp válasza:
ha kérsz utána nem hagynak békén ingyen semmi nincs
2014. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy nincs... egyáltalán kipróbáltad már? ...

A kérdésre: úgy írd be hogy ingyen minták 2015. Én az everydayme. oldalról szoktam rendelni teljesen ingyenes mintákat. Sok haszos dolgot lehet pl. fogkrém,öblitő,mosó kapszula,. A yodeyma oldalon meg ingyen 15 ml- is parfűmöt tudsz rendelni. És utánna semmit nem kell venned/fizetned. :)

2015. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Milagros válasza:
Igy van ! En is errol a 2 oldalrol rendelek :P
2015. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Melcsike98élois válasza:

Szia!

Én a Yodeyma termékeket nagyon ajánlom, én is már 2x kaptam tőlük parfümöt, és nagyon jó márka!

Google-zz rá , hogy ingyenes termékminták, és ott fogsz találni sok blogot, ahonnan lehet rendelni, bár már egyre ritkább az ilyen lehetőség, mert amik jók, azok már vagy lejártak, vagy elavultak:\

Sok sikert a böngészéshez! :)

2015. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!