Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Paco Rabanne One Million vagy...

Paco Rabanne One Million vagy Black Xs, esetleg Carolina Herrera 212 man?

Figyelt kérdés
Parfümvásárlás előtt állok,melyiket ajánljátok a legjobban?Könyörgök csak olyan írjon akinek már volt/próbálta és másmilyen parfümmárkával ne gyertek "Hogy az jobb",szóval melyik a legférfiasabb és melyiket kedvelik a lányok legjobban?

2014. júl. 4. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de imádom a pasimon a one million-t, nemrég kapott tőlem egy invictust is, az is nagyon jó (szintén paco rabanne) ... a one millionnal hódítani fogsz, viszont a lényeg hogy NEKED tetszen :)
2014. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mind a három nagyon jó illat. Az elsőtől azért beszélnélek le, mert sokan már a neve hallatán is fintorognak, annyira le van járatva szegény parfüm. Sok kis macskajancsi használja, rendesen túladagolva.

A Black Xs nagyon édes-orientális illat, akkor ajánlom, ha amolyan szép fiú vagy, latinos machos. A sportosan férfias pasik ezt az illatot elfelejthetik, mert nem illik hozzájuk! Egy esti buliba, randira, hódítani tökéletes. Minden napra nappalra nyáron szerintem sok(k).

Ha csak egyet tudsz megvenni, akkor a CH 212 men lesz szerintem a befutó, mert nyárra egy igazán fiatalos, szexi, fás-friss illat, amiben a fűszerek azért ott muzsikálnak és igencsak figyelemfelkeltő és csajmágnes az illata.

Ha megteheted, akkor az utóbbi kettőt vedd meg, a CH mehet nappalra, a Black Xs meg estére.

2014. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) utolsó neked főleg
2014. júl. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!