Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha egy nő férfi parfümöt...

Gáz ha egy nő férfi parfümöt használ?

Figyelt kérdés
Nekem a női parfümök vagy túl édesek, vagy túl fűszeresek, de a féri parfümöket imádom..nagyon gáz ha azt használok? gondolom a pasik nem túlzottan örülnek neki.
2014. júl. 5. 18:16
 1/8 JaniB válasza:

A pasikat nem fogja zavarni viszont a barátnőid lehet cikiznek majd.

Viszont mielőtt lemondasz a női parfümökröl javaslom figyelmedbe estee lauder pleasure intense parfümöt.

Majd ird meg, hogy az hogy tetszik!

2014. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pont most fogyott el!!! az egy tényleg nagyon jó illat. nem akarok én lemondani a női illatokról, mert azért van köztük jó is, de valahogy a férfi illatok nagyon meg tudnak fogni..
2014. júl. 5. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát elég fura. Legalább az úgynevezett uniszex illatoknál próbálj keresgélni.
2014. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
SHISEIDO ZEN Ezt próbáld ki, női parfüm nővérem imádja, neki se az a tipikus virágos édes ízlése van, sőt még apukám is azt mondta ezt még ő is magára fújná, hiszem amint írtam nem az a tipikus nőies illat, inkább férfias, de ettől függetlenül női parfüm. ( Amúgy meg én meg férfi dezodort használok ( playboy vip, az arany) mert imádom a cukros illatát, úgyhogy én csak egy szót nem szólok) :)
2014. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, próbáld meg a niche kategóriát. Az igazán jól kreált illatnak ugyanis pont az a lényege, hogy nem lehet különválasztani, hogy férfi és női, mert mindenkin, nemtől függetlenül másképp mutat.
2014. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy ne használj parfümöt
2014. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább maradj meg a női illatoknál.
2014. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lány vagyok, én is szeretem a férfi parfümöket, magamon is. : ) szerintem nyugodtan használd. fél óra alatt elmúlik a nagyon férfias részük, utána csak finom illat marad. javaslom a kifejezetten uniszex illatokat, azokat imádom.
2014. aug. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!