Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Belső comb zöld, kék, lila...

Belső comb zöld, kék, lila foltos (? )

Figyelt kérdés

mennyire gáz, ha egy 18 év körüli csinos lány így megy ki utcára. hosszú nadrághoz nagyon meleg van, de sport miatt eléggé foltos a belső combom.

ha megláttok egy lányt így, mi az első gondolatotok? miért nézhet ki úgy?



2014. júl. 7. 13:17
 1/10 anonim válasza:
Azon gondolkodnék, hogy miért olyan a belső combja :)
2014. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
megkerdezném hogy ki bántott es utánna elmondanám neki hogy mi a teendo ilyenkor! de amugy mit "sportolsz"
2014. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem "sport", hanem simán sport:) egyébként rúdtáncolok, és hát azért meglátszik a belső combomon..;)
2014. júl. 7. 13:23
 4/10 anonim válasza:
kérdezd kicsi Szabit.. az amúgy mióta sport?
2014. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már nem azért 3-as, de ez egy nagyon komoly, és nehéz sportág. nem a rúd mellett vonaglásra gondolok, hanem mint sportág. nézz videókat, kulturálódj kicsit.
2014. júl. 7. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi az offért, de megkérdezhetem, hogy hol rúdtáncolsz? Budapesti vagy?:)
2014. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva az első, amit gondolnék, hogy szegényt valaki jól elkapta, és olyat művelt vele, amire még gondolni is rossz. Aztán eszembe jutna, hogy aki nemi erőszakot szenvedett el, az aligha "mutogatná" annak eredményét rövidnadrágban.

Amúgy a rúdtánc nekem nagyon tetszik, és tényleg nagyon nehéz sportág. Kár, hogy a környéken nincs mód arra, hogy kipróbáljam.

2014. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hogy jól meg... :D

amúgy itt a kommenteket olvasva mindenki egyből arra gondol h ez csak erőszak okozhatta... Szerintem tökre nem nekem is szinte mindig olyan vékony a bőröm és vérzékeny vagyok elég hozzám érni :D

2014. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) 6os privibe leírom
2014. júl. 8. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:

"kérdezd kicsi Szabit"

imádlak :DDDDDD

2014. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!