Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb férfi parfümö...

Melyek a legjobb férfi parfümök? 22F

Figyelt kérdés
Az az igazság,még nem vettem parfümöt,de szeretnék.Nem vagyok járatos ebben,s kiváncsi vagyok a véleményetekre.Szerintetek mi lenne a legjobb választás?Előre is köszönöm

2014. júl. 9. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dior Homme

Carolina Herrera 212 Sexy men

Olcsóbb kategóriában: Playboy VIP

2014. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy legjobb parfüm. Vannak illatcsaládok és azokon belül vannak elismert parfümök, de az, hogy most jó vagy rossz, ez teljesen szubjektív.

Próbálj ki különböző illatcsaládokat és döntsd el te magad! Nyárra könnyű, nappali viselet: Armani Acqua di Gio, D&G Pour Homme, Prada Luna Rossa, Dsquared He Ocean Wood, Gucci by Gucci Sport, Dior Homme Sport. Nyári, elegáns, különleges illat: Guerlain Vetiver, Hermes Terre'd Hermes, Creed Millesime Imperial, YSL Body Kuoros, Creed Green Irish Tweed, Guerlain Habit Rouge, Dior Eau Sauvagne.

2014. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Személy szerint engem az Avonos Fullspeed meg tud őrjíteni... jó értelemben :)

[link]

20L

2014. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
One Million, imádom!
2014. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
amúgy hogy lehet hogy 22 évesen még nem vettél parfümöt???
2014. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

úgy hogy mindig is dezodort használtam!lehet ezt gáznak tartani,de ez van! ami késik,nem múlik!:)


és köszönöm a válaszokat:)

2014. okt. 6. 22:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéne kigondolnod, hogy milyen illattípust szeretnél? Hűvöset? Fűszereset? Sportosat? Édeskéset?


Azt hiszem az alapszabály, hogy 5 ezer alatt nem igazán kapsz tisztességes parfümöt. Ezek olyan "egyszerű hétvégi buliba jó" kategóriák, de egy jobb orrú ember-különösen nők- simán kiszúrják, hogy azért ez nem egy nagy truváj. A jobbak olyan 10-15 ezer körül indulnak. Ezek már megmaradnak hosszabb időre. Az illatuk mondjuk nem feltétlen jobb, de ugye ez is szubjektív dolog.


Menj be egy parfümériába, szaglássz körbe, aztán vigyél haza mintákat papíron abból ami tetszik. Menj föl a krémmániára vagy a hasolnó oldalra, és nézd meg mit írnak róla. Aztán ha lesz pár kedvenced, mehet a tesztelés 2.0, menj be illat nélkül, és fújj magadra egy kicsit. Utánna sétálj eggyet a városban, és figyeld meg hogy változik, alakul az illat. Ezeknek ugyanis több stációja van, más-más ahogy szépen elpárolog. Lehet ami frissen kifújva finom, tíz perc után már büdös lesz. Ha sikerült választani egy kedvencet, csak arra adj ki pénzt-arra viszont bátran.


Az is fontos, hogy ne izzadj meg alatta, a parfüm nem deó. lehet rajtad méregdrága akármilyen tervezői illat, az ultragáz, ha kisejlik alóla a hónaljszag vagy ha keveredik valami disszonáns deó illatával.


És ne fújd magad túl. Aki közel jön, az érezze, de ha már illatfelhőben közlekedsz az gáz.

2014. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ,s megfogadom tanácsaid!:)örök hála:)
2014. okt. 6. 23:15
 9/12 anonim ***** válasza:
BVGARI AQUA
2014. dec. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Balázs.9 válasza:
Ez tényleg egy relatív dolog, de az biztos, hogy egy jó parfüm (kinek mi a jó) hozzátartozik egy férfihez. Meg az is egy nagy igazság, hogy mindenkinek más az ízlése és más-más illatok jönnek be. 5 ezer alatt tényleg felejtős a téma és most hiába sorolnak itt fel márkákat meg minden ezt neked kell eldönteni. Én pl. a Paco Rabanne 1 million illatát használom, mert 1 szerintem egy könnyed hoszantartó finom illat 2. a csajok nagy kedvence amúgy:D De ami azt illeti vannak olyan illatok amelyek sokak szerint jók, de én meg nem venném. Nagy csalódás volt pl. az Armani Black code, a Dior homme intense nekem kicsit fűszeresnek tűnt, a Davidoff cool water meg hát szerintem a 70 évesek használnak olyat. Csak pár csalódásom tényleg. Viszont pl a Carolina Herrera 212 sexy men tényleg jó a BVLGARI Aqua pure homme is szerintem zseniális és nekem most újabban a Davidoff the game illata kezd egyre jobban tetszeni. Meg a Paco Rabanne Invictus is nekem tetszik, de annyira nem, hogy a 1 milliont lecseréljem rá. De persze minden relatív mindent meg kell szaglászni és úgy dönteni. 25/F
2015. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!