Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kunhalmi Ágnes mindössze 30...

Kunhalmi Ágnes mindössze 30 éves, mégis (a makeuppal együtt is) úgy néz ki, mint aki 45 esztendős. Hogy a fenébe csinálja?

Figyelt kérdés

[link]


Komolyan érdekelne a technikája. Szimplán csak politikusnak kell mennem, hogy követhessem a jó példát? Vagy genetika? Nem tudom..... segítsetek! :)



#Ágnes #öregfiatal
2014. júl. 10. 07:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Csak 30, 34 vagyok, de de jobb napjaimon az anyámnak nézném.
2014. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ma 08:13


Komolyan csak 30 éves. Nézd meg nyugodtan wikipedián. :)

2014. júl. 10. 08:17
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem. Miért jó, ha valaki idősebbnek néz ki mint amennyi? Miért szeretnél öregebbnek látszani?
2014. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert még csak 16 vagyok, és Kunhalmi technikájával minimum 20-22-nek nézek majd ki, ha rájövök....
2014. júl. 10. 08:22
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Kellő mennyiségű smink és szoli csodákat tesz a bőrrel. Elég Selmeci Gabikára nézni.
2014. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Selmeczi, 50 éves lévén éppen 20 évvel idősebb Kunhalminál (az most mindegy, hogy egyébként valóba ótvarronda). Tehát az ő trükkje nem érdekel, engem kifejezetten a Kunhalmi praktikája érdekel.
2014. júl. 10. 09:21
 7/13 Andizsuzsi ***** válasza:
69%
Értem én, hogy a nyári szünet kellős közepén egy érettségi előtt álló lánynak ez a legfontosabb problémája, de könyörgöm: ez miért politikai kérdés???
2014. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
44%

Én is többnek néztem, mint 30.


Valószínűleg a festett fekete haj miatt.

Az sokat öregít valakiken, némelyik embernek egyáltalán nem való.

2014. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 10:15


Inkább a ráncai, meg a bőre teszi öreggé... a haja éppen hogy fiatalít rajta.


"nyári szünet kellős közepén egy érettségi előtt álló lánynak"


Ki mondta, hogy lány vagyok? Fiúként nem akarhatok 16 helyett 22 évesnek kinézni?


Én csak a Kunhalmi titkát akarom megtudni végre. De most komolyan.... ha valaki hiteles forrásból (bizonyítva) megmondja nekem, hogy azért néz ki így szerencsétlen, mert minden reggel 2-2 örvös tatuval és tarajos süllel vakarja végig a képét, esküszöm, megfogadom a tanácsot, csak mondjátok már el végre, mitől néz ki így.

2014. júl. 10. 10:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Sok 30 év körüli nő van, aki annyinak is néz ki (én 27 vagyok, 22-23-nak mondanak), és ez sok minden miatt lehet.


- arcberendezés, pl. ez a nő mindig ilyen arcot vág

- ráncok (lehet, hogy nem hidratál)

- sok make-up (mindig le van alapozva, Bp-en azért az ember sokáig pattanásos, nekem is vannak még bőőőőven a kosztól)

- stresszes életmód (lennél csak ellenzéki politikus egy napra!)

- a festett haj fiatalít, de nem a fekete, a fekete öregít. egy aranybarna színnel ez a nő 23-nak tűnne

2014. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!