Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A homokóra alakhoz hány centi...

A homokóra alakhoz hány centi különbség kell a derék és a csípő és a mell között? A csípőt a testalak meghatározáshoz hol kell mérni: a fenék legkiemelkedőbb részénél vagy a köldök alatt kb.10 centivel?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Legalább 25 centi különbségnek kell lennie a derék és a csípő között, a csípő és a mellméretnek nagyjából meg kell egyeznie.

A csípőcsontnál kell mérni.

2014. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem elég 20 cm is az se kis eredmény :)

De itt tényleg vigyázni kell a mellekkel mert ha méretben nem egyezik meg a csípővel, az nagyon összképrontó tud lenni. (kb. 2x jobban kicsinyíti a mellet ez az összhatás, ha nincs meg az "alapméret" )

2014. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Régebben elégedettebb voltam az alakommal, de most híztam egy kicsit, és a derekam 68 cm, bár tudom, hogy ez nem a legvékonyabb, a csípőm viszont szélesebb 96 cm, a mellbőségem pedig 93 cm.

2014. júl. 11. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 centi különbségtől már annak lehet mondani, bár tényleg fontos a mellméret: Nekem 77-es derékhoz és 96os csípőhöz (épp rajta vagyok a fogyáson, eddig -13 kiló) pici mellem van (még növögetőben) tehát inkább van körte beütésem, mint homokóra :D De örülök, hogy van derekam.
2014. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!