Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért a teljesen lapos hasú...

Miért a teljesen lapos hasú nőket tartják a legtöbben ideálnak? Nem szebb, nőiesebb egy kissé kidomborodó női has?

Figyelt kérdés
Persze a hurkás, úszógumis, plöttyedt has tényleg ronda, de a feszes, ugyanakkor kissé kidomborodó pocak szerintem nagyon vonzó tud lenni, szemben a teljesen lapos hassal, amiben nem igazán találni semmi vonzót szerintem. Ha a nagy mellett nőiesnek, szépnek tartjuk, akkor a kis pocak is legyen az! :)

2014. júl. 12. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
de nem az, és ezt nőként mondom, utálnám ha kidudorodó hasam lenne, hurkás a nadrágokban, vagy terhes feeling a meztelenről ne is beszéljünk! Nem kell deszkának lenni, de azért na!
2014. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Lapos, feszes has, köldök alatt icipici zsírpárnával szexi, a domborodó pocak már idősödő sörkedvelő benyomását kelti...
2014. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bekajálok nekem akkor dudorodik csak a hasam, nem is nagyon, mégis úgy nézek ki mint aki pár hónapos terhes. Szerintem az nagyon nem szép.
2014. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jó, hát neked ilyen az izlésed... nekem nem tetszik a zsír.
2014. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik..ebéd után néha nekem is kidudorodik egy picit, de nagyon zavar, egyáltalán nem szép..a lapos has a legszebb.
2014. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a mell és a has között van némi különbség.
2014. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy pici hasam, felül ugyan lapos, de köldök alatt kidomborodik, a barátom szexinek tartja, én megszabadulnék tőle :)

Viszont a mell és a has közti párhuzamot nem értem.

2014. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kis pocakot,meg a hurkát.
2014. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
A pocak nem szexi sem nőn, sem pedig pasin. A melles példát én sem értem, teljesen logikátlan. A lapos has a legszexibb, úgyhogy ne próbáld megideologizálni, hogy szép a pocak és a pasik erre buknak, mert nem. Inkább tessék mozogni, egy kis poci kis odafigyeléssel simán eltüntethető. 25/l
2014. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!