Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert nem szedi le a szort a...

Miert nem szedi le a szort a gyanta a honaljamrol mindet jol csinaltam megsem szedi le azt irta 2-3mm kell legyen es nekem hosszabb volt?

Figyelt kérdés
X-epilt hasznalok tapasztaltak segitsetek milyen iranyba kell ragasztani es tepni s.o.s ja eddig borotvaltam
2014. júl. 13. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 2-3 millimétert ír, de hidd el, hogy hónaljban sokkal hosszabb kell, hogy normálisan leszedje. Tehát ott hibáztál, hogy nem volt elég hosszú.
2014. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2-3 milliméteres szőr nem elég, legalább fél centis szőr kell ahhoz, hogy rendesen leszedje. Szóval, ha hosszabb volt ennél, az nem baj, mert hosszabbnak is kell lennie.

A gyantát szőrnövekedéssel megeggyezően kell felkenni, és ellentétesen kell letépni. Ezenfelül a felületnek teljesen száraznak kell lennie, szóval ha egy icipici izzadság is van a hónaljadon, a gyanta nem tapad meg rendesen.

2014. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!