Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 173cm nagyon magasnak számít...

173cm nagyon magasnak számít egy lánynál?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nagyon utálom hogy mindenkinél magasabb vagyok, nem tudom, hogy nőttem meg ekkorára, anyukám nagyon alacsony. Apukám is csak 3cm-el magasabb nálam, az osztályban én vagyok a legmagasabb lány. Sőt még a 20 éves nővérem is alacsonyabb nálam. Nagyon gáz vagyok? Miért büntet isten?

2014. júl. 15. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Modellkedés szempontjából nagyon alsó határon vagy.

Egyébként én 175 cm vagyok és imádom.:)

2014. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na bocsi.:)))

Mikor válaszoltam akkor még modellkedés kategóriában volt.

DE még mindig úgy gondolom, hogy 173 cm nem sok...szerintem az teljesen átlagos viszont ha körülötted nincs sok ilyen magasságú ember akkor meg örülj annak hogy ilyen kivételes vagy.

A magas lányoknak jobban áll a legtöbb ruha.;)

(első vagyok)

2014. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Az osztályomba járó lányok jó negyede 170 fölött van, többségük 165-öt meghaladja. Vannak 174-175 centis ismerőseim, ismerek egy 180 centis csajt is. Én magam 170 centi vagyok. Egyáltalán nem gáz, a modellkedés alsó határát verdesed, vannak sokkal magasabb lányok, mint te. 14 évesen meg felesleges még aggódnod, legtöbb barátnőm nyolcadik-kilencedik környékén nyúlt egy laza 10 centit (nem azt mondom, hogy te fogsz, hanem majd mások hozzád nőnek) de az se gáz, ha te maradsz a legmagasabb. Mindig látsz majd koncerteken (Beszélgetés ötödik soros koncert után: 163 centis barátnőm: Mennyit láttál? én: Mindent, te? ő: Én semmit. :D) meg mindig mindent el fogsz érni, pici barátnők szeretnek velem soppingolni, mert lazán nézek egy XS-es méretet a fent lógó cuccok közül :D


Egyáltalá nem gáz, és ez a miért büntet Isten szerintem te is érzed, hogy kicsit túlzás volt. Nem vagyok hívő, de ha Isten büntetni akarna, akkor nem pár extra centivel tenné azt.

2014. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Örülj hogy nem kis törpe vagy... a magas lányok a legszebbek. Kivéve persze ha elhíznak...
2014. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem, hozzám pont az illik. én 188 vagyok


21f

2014. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
akarsz itt ismerkedni? előző vagyok amúgy :)
2014. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5-6: Remélem figyelembe veszed, hogy a kérdező 14 éves...
2014. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igeen :)
2014. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!