Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szőrtelenítő krémek mennyire...

A szőrtelenítő krémek mennyire használnak? Érdemes venni? Ha igen melyiket?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
végülis a célnak megfelel a krém is(tapasztalatom szerint nem a drágábbak a jobbak)de mivel kémiai úton roncsolják a szőrszálat,így nem olyan tartós az eredmény,viszont valóban fájdalommentes.én inkább a gyantát ajánlom.vagy epilátort...
2008. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint a borotva, viszont a Veet sokaknak nem vált be úgy hallom, az Opilca jobb, és jóval olcsóbb is.
2008. aug. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Veet tényleg nem a legjobb, nekem egyáltalán nem vált be, nem érdemes rá annyi pénzt kiadni. Inkább kcisit szenvedj gyantával, vagy epilátorral az eredmény jobb lesz.
2008. aug. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Szia!Anyum egyszert kipróbált egy ilyen krémet(márkáját nem tudom) de mivel kémiai úton szedi le a szőr ,anyunak a barnasága is lejött:Sszóval elég erős szerek,így én ki sem próbálom.Nem ilyesztgetésnek szántam a dolgot csak tapasztalat(igaz nem az enyém)Lehet,hogy gyantával jobban jársz
2008. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Gondold el, hogy ha széteszi a szőrszálat,mit tesz a bőröddel!És a szőr erőszebb mint a bőr! Tömény méreg! Ki tudja mi szívódik a bőrbe! Én is kipróbáltam, de lehet akármilyen illatanyag hozzáadva, sztem rohadt büdös! És nem tartósabb a borotvánál, mondhat bárki bármit!
2008. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer vettem, és egyszer is használtam... Veet volt, érzékeny bőrre, de miután reggel használtam, egész nap vörös pöttyök voltak a szőreim helyén, és nagyon fájt, érintésre pláne... pedig úgy használtam, ahogy rá volt írva
2008. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!