Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ultragáz ha nagyon szőrős a...

Ultragáz ha nagyon szőrős a karom olyan sok és hosszú ja és fekete?

Figyelt kérdés
A lábamon is de ott kevesebb rövidebb de fekete anyám nem haggya borotválni most mit csináljak vele utálok magamra nézni utálom miatta magamat mit tegyek? SÜRGŐS!!! 14/L

2014. júl. 19. 18:48
 1/9 anonim válasza:

hát nem szép...miért nem hagyja?

borotváld le sunyiba csak nem megy be utánad a fürdőszobába ha fürdesz :D utána meg már nem tud mit csinálni

(én hajamat festettem be feketére itthon sötétszőkéből 14 évesen nem engedték de mondom utána már úgy se tudnak mást csinálni)

2014. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A karodat ne is borotváld... Nekem is látszik és zavar, úgyhogy én gyantázom. A legegyszerűbb az lenne, ha elmennél kozmetikushoz. :)

18/L

2014. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az epilálást ajánlom. Szerintem a karodat semmiképp se borotváld!
2014. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, mindenki szőrös.

Ha téged zavar, akkor szedd le. Anyukádnak meg mondd meg, hogy nem őt akarod leborotválni, hanem magadat.

2014. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon szőrös,kar is láb is,én leborotváltam titokban,veszekedett,de már késő.
2014. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem túl szép, de a karodra én is inkább a gyantát vagy epilátort javaslom. A lábadra meg vegyél egy borotvát és szedd le. Nem hiszem, hogy ellenőrzi majd anyukád. Egyébként sem értem, hogy miért kell tiltani egy 14 éves lánynak a szőrtelenítést. Röhej.
2014. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
epilátor helyett inkább gyanta.
2014. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az epilátor a legjobb,ha tudsz szerezni egyet,mindenképpen azt használd.ha nem,akkor egyszerűbb a kozmetikushoz elmenni gyantáztatni.az is jobb,mint a borotva.
2014. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ugyanannyi vagyok mint te, dettó ezzel a problémával! :D egy ideig nagyon zavart, de most már magasról tojok rá! ha engem nem érdekel, másokat sem fog..
2014. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!