Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldökfestéshez a por vagy...

Szemöldökfestéshez a por vagy a ceruza jobb?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajhoz a fekete vagy a sötétebb barna szín áll jól?
2014. júl. 21. 12:59
 1/3 anonim válasza:
sötét barnát használ és szerintem ink. ceruzát :)
2014. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régebben port használtam, aztán megvettem a maybelline color tattoo permanent taupe árnyalatát, és kipróbáltam amszemöldökömre is. Nekem bevált, mert megtartja a szálakat, nem kenődik el a melegben, és tovább elég, mint a ceruza. Azt is próbáltan, de túl gyorsan fogyott, mert minden alkalommal hegyezni kellett, hogy szépen lehessen dolgozni vele. A minőséggel nem volt gond, de 2 hetente kellett új ceruza.

Mindenképp barnát vegyél, a fekete még fekete hajhoz is gáz.

2014. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó nagyon jó ötlet a tiéd :)

A Permanent Taupe inkább szürke árnyalat, ez mennyire látszódik szemöldökön?

Én jobban szeretem a port, mert természetesebb, de mivel az enyém elég ritka a sok szedéstől nem tudom igazán szépen megcsinálni vele. Ráadásul az új essence szemöldökceruza szőkéknek való árnyalata(Soft Blonde) telitalálat. Az új kedvencem.

2014. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!