Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mongoloid beütéssel rendelkező...

Mongoloid beütéssel rendelkező fiú vagyok, de japánnak, kínainak, vietnaminak, tajvaninak csak nagyon kevesen néztek. Szeretném teljesen mongolossá tenni az arcomat egyszerű módon, akár fizikai erőhatások segítségével megdeformálni. Elemzés lent, ok?

Figyelt kérdés

Apám nem sárga, hanem fehér ember (indo-árja), anyukám rendes magyar ember. Én fekete hajjal rendelkezem, emellett a bőröm színe sárgásbarna. Magasságomon nem tudok sokat változtatni (183 cm), ráadásul még növésben is vagyok, a súlyom 60-/+1-2 kg. De ott az arcom:


-a szemeim majdnem bevágottak, mongolredő-szerű képződmény található rajta. Vegyük úgy, hogy a 0 a rendes fehér ember szemformája, a 20 pedig a kínaié, én 14-16 vagyok... Ha sokat hunyorgok, illetve szigetelőszalaggal széthúzom a szemem alatt/fölött rendszeresen hosszú időn át, akkor be fog állni erre a szemem?

-arcom laposnak nem mondható, de laposabb, mint a fehér emberé. Abban az esetben, ha gyakran nyomom az arccsontomat, fog történni csoda?

-Szemöldökömet felére borotváltam, majd szikszalaggal még kicsit beleritkítottam. A szempilláimat kívánok fölül tövig vágni, mert az fokozza a mongol hatást. Hogy tüntessem el azokat a szőrszálakat otthon egyedül?

-orrom picit hosszú, orrnyilásom nem kicsi, ami zavar. Ráadásul egyenletessége picikét megtört fölül. Milyen mimikát alkalmazzak, hogy megváltozzon. illetve alkalmazok egyet, de használ?



2014. júl. 22. 22:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Amúgy örülök a jelenlegi félmongoloid kinézetemnek is, mágis egy fokkal jobb lenne a teljes! Amúgy komolyan tettem fel a kérdést, segítő válaszokat várok!
2014. júl. 23. 10:14
 2/18 anonim ***** válasza:

Én szoktam látni koreai modelleknél, hogy valamit tesznek az orrukra. Olyan csipesszerű valamit [link]

a szigetelő szalagot hanyagold nem hiszem hogy jót tenne és szerintem a szempilláidat se nagyon bántsd.

Ha meg már vagy elég idős hozzá és van rá pénzed akkor egy kis plasztikai beavatkozás jobban fog segíteni mint én vagy a szikszalag.

Sajnálom nem igazán tudok segíteni mert én ezekhez nem értek de remélem egy picit segítettem az orrnál.

2014. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem fekszem kés alá, isten ments! Az orros kép viszont jó. Mi a neve? Hol lehet kapni, ill. rendelni?
2014. júl. 23. 23:39
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol lehet kapni sajnos de lehet ha találsz valami hasonlót akkor az is megteszi.

Amúgy mennyi idős vagy? Mert ha még növésben vagy addig az arcod is változik még.

2014. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Az arcom egyre inkább az indiairól a kínai felé változik, de valamikor ez fordítva van. Ciklikus.
2014. júl. 24. 16:51
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég? Mi a franc bajod van neked? Nem is olvastam végig hogy mit hogyan akarsz változtatni, mert hülyeség, ez genetikailag van meghatarozva. Van akinek kifejezetten tetszenek az azsiai emberek, pl. nekem is. Akinek nem tetszik, azzal meg úgysem tudsz mit kezdeni. Senki nem nézeget viszont olyan részletességgel ahogyan te gondolod. Egy magyarnak tök mindegy, hogy milyen a szemredod, azt látja, hogy félvér vagy és ennyi. Ha valakinek nem tetszel akkor úgysincs értelme a kapcsolatnak. Ráadásul a nőknek sokkal fontosabb, hogy jofej legyél, mint, hogy mennyire széles az orrod. Ha mégis változtatni akarsz, akkor marad a plasztika, ragasztoszalaggal tök feleslegesen sanyargatod magad, nem fig használni semmit.
2014. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Plasztikát még mindig kerülöm...! Igaz, a ragasztás is hülyeség.

Azonban, ha hosszú időn át (3-4 hónap) mongolos mimikával kelek, eszek, fekszem,stb. akkor beáll?

2014. júl. 24. 17:18
 8/18 A kérdező kommentje:
Értsd: megváltozik az arcizmaim szerkezete.
2014. júl. 24. 17:19
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem tud beállni, én mindennek utánanéztem, mivel megsérült az arcidegem, hát azzal sem lehet sokat kezdeni. Botox-szal annyit lehet csinálni, hogy nem lesz annyira erős a mimikad. Drága és egészségtelen, hosszú távon nem lesz mimikad. Én továbbra is az önelfogadást tudom javasolni. Ráadásul 183 cm-vel nagyon szerencsés vagy, kevés azsiai ilyen magas. Egy kínai ismerősöm ilyen magas, feherboru, kicsit izmos nem tudja magáról levakarni a nőket,
2014. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én különben jónak találom a kinézetemet, csak lehetőség szerint még mongolosabb akartam lenni pofabenyomásokkal. A botox szar! Természetellenes, ráadásul nőknek való!
2014. júl. 24. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!