Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha pasiként rövidebbre nyírom...

Ha pasiként rövidebbre nyírom a lábszőrzetemet és leborotválom a lábfejemről, lábujjaimról, az még belefér, vagy már "langyos" hatást kelt?

Figyelt kérdés
Rendkívül sok,dús szőrzetről van szó,nem átlagos,ezért bátorkodom...

2014. júl. 23. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan nyírd le, nem lesz langyos hatása.

Ha teljesen csupasz lenne, az nekem már fura lenne. Bár tudom, hogy valakinek muszáj, pl. sport miatt, tehát arról sem az jut először eszembe, hogy biztosan langyos lehet :)

2014. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az kelt "langyos hatást" ha egy férfi azt nézegeti, hogy a másik lábán mennyi szőr van :D Engem pl nem érdekel :)

Egyébként én borotválom több helyen is hasonló okokból + azért, hogy kevésbé izzadja ebben az átok melegben.

Szóval szerintem nyugodtan vágd le (de arra készülj, hogy ha elkezded borotválni akkor megerősödhetnek a szálak).

2014. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem akarom borotválni,csak hajnyíróval rövidíteni,mert zavaróan nagy a szőrzetem.
2014. júl. 23. 09:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz hülyének de hogy érted hogy rövidebbrenyírod mert ahogy én elépzeltem az elég bután mutat :D Amúgy ha tényleg nagyon szőrös vagy akkor nem gond.Szerintem.De ne a mai metroszexuális srácokhoz mérd magad :)Mert egy bizonyos fokig jobb ha a férfiak szőrösek.
2014. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A hajnyírót beállítottam egy bizonyos hosszúság vágására és letoltam.Már kész,szerintem így sokkal emberibb.Így olyan mint egy átlag pasinak,nem pedig nagy bozont.
2014. júl. 23. 10:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Engem nem érdekel, egy férfi lábán mennyi szőr van, amíg ő se várja el tőlem, hogy mindig tükörsima legyen a lábam, mert nem fogom minden nap borotválni :D Nem kelt langyos hatást szerintem még az se, ha valakinek csupasz a lába sport vagy egyéni ízlés miatt.
2014. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez még teljesen belefér, nem probléma. Főleg, ha te így jobban érzed magad.
2014. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. júl. 23. 10:55
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodtan borotváld vagy gyantázd le a lábad, ha zavar a szőr. :) Ma már egyre több fiú/pasi szőrteleníti a lábát, és sokkal esztétikusabb is, ha nincs rajta szőr. :) Szerintem kár bénázni a géppel, hogy méretre igazítsd, sokkal egyszerűbb és gyorsabb leborotválni. Úgyis egy hét múlva visszanő annyira, mintha géppel rövidítetted volna. :)
2014. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!