Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen haj áll jól a geek...

Pihécske kérdése:

Milyen haj áll jól a geek szemüveghez?

Figyelt kérdés
Nos van nekem egy geek szemüvegem,vagy ahogy mások mondják,SZTK-szemüveg!Nos,nagyon szeretek a hajammal kisérletezni,de nagyon sok frizura nem állt jól a szemüveghez,nekem eddig a konty meg a két copf állt hozzá jól!Tudtok más haj stílusokat is hozzá?

#szemüveg #haj #stílus #copf #SZTK-s szemüveg
2014. júl. 23. 10:32
 1/4 anonim válasza:
[link] szerintem valami ilyesmihez is jól állna csak mondjuk gyengébb formában ha neked annyira ez nem tetszene
2014. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tetszik az ötlet,jöhetnek még :))
2014. júl. 23. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Nekem kissé lépcsőzetes hajam van oldal frufruval. Kiengedve, egyenesen szoktam hordani vagy pedig így: [link]

Szerintem a kócosabb haj áll jól az ilyen szemüveghez. Próbáld ki a masnis hajat. Vagy nézegess youtuben frizurák készítéséről videókat és próbálgasd:)

2014. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. júl. 24. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!