Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen alaktipus? Csípő:...

Ez milyen alaktipus? Csípő: 108cm, derék: 85cm, mell: 104cm. 180 cm magas vagyok. Ez alma, banán, homokóra vagy mi? :D

Figyelt kérdés
Kerek a csípőm, nagyok a melleim. Lábaim ehhez képest vékonyak, tehát körte nem lehetek. Popsim kerek, de az sem nagy "négersegg" :) kis hasam és derekam van.

2014. júl. 24. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyenes, kicsit homokóra felé hajlik
2014. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen típusú kérdések azért rosszak, mert ezeknek a számoknak az alapján kevesen tudják megítélni, hogy valójában mit is takar?

Azt pl tudom, hogy a 104-es mell az nagy, és a csípő-mell arány viszonylag jó, de összképileg gőzöm sincs az egészről.

Arc nélkül lökhetnél egy fotót, ha valóban érdekelnek a vélemények, mert így mindenki csak "ugatja" a formád...

2014. júl. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként egy számot tudok ezekből értelmezni, ez a 180cm, ami zsiráf.
2014. júl. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem "egyenes" alak.
2014. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Banááán :''D feldobtad a napom, köszönöm :)
2014. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

07:33


Fogadok, te alacsony férfi vagy...

sőt, inkább kisfiú, ugyanis nagyon gyerekes hozzáállás ez a "zsiráf" dolog. Én is majdnem ekkora vagyok, a hozzád hasonlók miatt jártam 2 évig pszichológushoz. Ostobaság a magassága miatt beszólogatni.

2014. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egész gyerekkoromban piszkáltak, kinéztek emiatt+vörös haj... Utolsó, megértelek! :/
2014. júl. 26. 22:58
 8/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Mint írtam, nem tudlak így fotó nélkül elképzelni, tehát igazi véleményt ne várj senkitől!

De: tegnap a Campus fesztiválon Debrecenben az egyik haverom bemutatta az új barátnőjét: én aztán nem vagyok alacsony, de a csajjal egy szintben volt a szemünk (ez nekem szokatlan, mert nagyon ritka). Nem centiztem körbe a lányt, de nagyok voltak a mellei, volt egy kis pocija, szemüveges volt és kerek segge.

Ez a nő egy másodperc alatt meghódított: iszonyú szexi volt, nagyon jól adta magát: jó szöveg, okos öltözet, frenetikus kisugárzás! 5 perc alatt a szívembe zártam!

Kár, hogy a barátom nője...:) Nem te voltál?

2014. júl. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, nekem nincs ilyen kisugárzásom :(
2014. júl. 27. 10:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Kár ...a francba...:)
2014. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!