Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel szörtelenítsek "ott...

Mivel szörtelenítsek "ott lenn"? 17/L

Figyelt kérdés
Epiláltam kb.2x, de nagyon vérzett és nagyon fájt. Most borotválom, de már nagyon kezd megerösödni a ször úgyhogy a valami tippet szeretnék, hogy ti hogyan csináljátok, mert nagyon zavar! Köszönööm:)

2014. júl. 26. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta borotválom, és nem erősödik meg. Hetente kétszer zuhanyzáskor. Nem fáj, nem tart tovább 2 percnél, és nincs annyi ideje két borotválkozás között, hogy visszanövésnél szúrni kezdjen.


20l

2014. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendes borotvával? mert én kb. haldoklom annyira viszket amikor nö vissza.mondjuk én másfél hetente szoktam...
2014. júl. 26. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Eldobható (Wilkinson) borotvát használok.

Régebben én is ritkábban borotváltam, de zavart, ahogy nő vissza. Heti két borotválás mellett viszont nincs ideje.

2014. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Borotva és másfél hétnél azért sűrűbben. Ha már meghalsz a viszketéstől akkor már igencsak szükség lenne borotválásra. A szőr pedig nem erősödik meg a borotválástól, csak úgy látszik mintha vastagabb lenne.
2014. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!:)
2014. júl. 26. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

"ott lenn"


a cuncukádat?

2014. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

gyantázd, vagy csak vágd rövidre! nem hiszem, hogy a borostás kényelmes lenne, naponta meg nem lesz jó lehúzni borotvával..

nekem úgy tetszik, hogy elöl meghagyva rövidre nyírva, alul pedig csupasz :3

2014. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a 'cuncuka' érdekes megfogalmazás, de oki.


nagyon zavar, úgyhogy lehet, h kipróbálom a gyantát, köszi!

2014. júl. 28. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!