Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok (esetleg csajok is:D)...

Srácok (esetleg csajok is:D) hol tudnék ilyesmit beszerezni?

Figyelt kérdés

A pasiknak: kérlek, ne zárjátok be a kérdést rögtön, olvassátok végig, a végén kiderül miért. ;)


Na tehát. Nem akarok manikűröshöz járni, mert ami nálunk van túl drága és itthon is meg tudom magamnak csinálni a kezem szépre.

VISZONT sehol sem találok körömfényt, vagy nem tudom mi a rendes neve ennek.

Arról van szó, hogy szeretnék valami enyhe fényt adni a körmömnek, mert így eléggé fénytelen és nem tűnik olyan egészségesnek, pedig használok rengeteg kézkrémet is.


NEKEM NEM KÖRÖMLAKK KELL! Mert abból az átlátszó lakkok is túl fényesek.


Régen volt ilyenem, az avonból vettem de már nem kapható. Azt felkentem kis ecsettel, megszáradt és napokig fent is maradt, szóval nem lemosható olajokra gondolok.

Viszont ennek matt fénye volt inkább, nem volt észrevehető, nagyon szerettem.


Tudtok ajánlani valami terméket, vagy ti mit használtok?


Illetve mit tehetnék, hogy helyrehozzam a körmeimet, mert mindenféle olajjal és mindennel kenem, de akkor is kissé töredeznek és fénytelenek.

Fiúk, ti mit használtok?


Köszönöm.


2010. jan. 10. 18:12
 1/8 A kérdező kommentje:

Vitaminokat is szedek régóta, próbálok egészségesen étkezni, a kézmosást is csökkentem amennyire lehet.


Múltkor voltam drogériában, de csak körömápoló olaj volt, ami nem szárad meg... olyan meg van itthon.

2010. jan. 10. 18:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Az Oriflame,nél még mindig kapható ilyen termék.
2010. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúk, férfiak többsége nem használ ilyet.
2010. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát sajnos szerintem is elég kevesen, de a remény hal meg utoljára tudod :D


Hol? Be vagyok lépve az Oriflamebe tegnap is böngésztem a katalógust, de én nem találtam! Melyikre gondolsz?

2010. jan. 10. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Wáttáfák?


KENEK A KEZED?! FÉNYTELEN?!


véletlenül nem szőke vagy?? Te melyik bolygóról jöttél?


ezek egy fiún bu zisak.. emós vagy?!


18F

2010. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
21:34 jót nevettem a kis megnyilvánulásodon, de reagálni nem kívánok. A nevetéstől félek megremegne a kezem...
2010. jan. 11. 02:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Pár éve volt egy manikűrös barátnőm és Ő csinálta a körmömet.A végén mindig kent rá ilyen színtelen lakkot amitől szép fénye volt,de nem olyan csillogó.Azt mondta ez erősíti a körmöt és szebb is tőle.Nem tudom mi volt ez,de ha tudnám újra használnám.
2010. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

09:57 Adtál egy ötletet, köszi ;) Ráfekszek a netes oldalakra, hátha valami ilyen műkörmös cikkeket árusító oldalon árulnak ilyesmit...

Illetve majd valamikor elmegyek és megkérdezem a manikűröst, hátha tud adni valamit. Erre már gondoltam, csak olyan rosszul érzem magam a sok csillámpor és műköröm meg a sok műanyag dolog között :D

2010. jan. 11. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!