Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha befoltoztatom a kilyuka...

Gáz ha befoltoztatom a kilyukadt farmeromat és hordom tovább?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy nincs pénzem másikra, de nagyon szeretem ezt a nadrágot és jól is áll. A belső combom felső részén van egy 2-3 centis szakadás rajta. Suli utolsó heteiben így is hordtam takargatva de szeretném most befoltoztatni. Milyen anyaggal kellene? Sötétkék farmerről van szó. Gáz ha befoltozva hordom tovább?

2014. júl. 29. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mivel/hogyan kéne megjavítani, de egyátalán nem gáz. Sőt, szerintem jo dolog hogy nem dobod ki egyből es kiabálsz apucinak hogy vegyen neked egy új nadrágot, hanem megpróbálod megjavítani. :)
2014. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Nem szívesen válnék meg tőle! :)

Arra gondoltam hogy valamilyen sötét anyaggal befoltoztatom de ezt majd a varrónő úgyis tudja.

2014. júl. 29. 10:33
 3/5 anonim válasza:
Nekem 3 nadragom is igy van anya varrono. Mi úgy hivjuk lovaglo folt ez direkt ugy van csinalva nekem hogy latszodjon de jol nez ki. Van olyan is ami úgy van csinálva hogy belul van a folt felvarrva kivulrol meg stoppolva van vagy mi az anya a szakerto :D
2014. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából nekem is a keresztanyám csinálja. Ha majd kiszakad a térdén akkor azt vagy úgy hagyom vagy bevállalok valami mintásat. :D
2014. júl. 29. 11:04
 5/5 anonim válasza:
szerintem fehér anyaggal foltozd be!!!!!!!!!!!
2014. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!