Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Micsinaljak hogy izmosabb...

Micsinaljak hogy izmosabb legyen a labam?

Figyelt kérdés
fogyni nem kell mert vekony vagyok es szeretnek formasabb labakat micsinaljak? l/15
2014. júl. 29. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A guggolás és a kitörés a legjobb a vádli, a comb és a fenék formálására.
2014. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őőőő... talán tornázz (?):D Sok sikert!
2014. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha csaj vagy, adok pár tippet, és segédeszközt, szerény személyesemben.
2014. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az elsőnél a pont, kitörés, guggolás. (persze nem egész guggolás, az nem jó a térdízületnek) vádlira meg a klasszikus balerinatrükk: magaslábujjhegy-vissza. később fél lábon.
2014. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En pont ezeket csinalom idestova negy eve, es szinte alig vagy inkabb semmi valtozas!

Pedig ezeket a gyakorlatokat nem igazan lehet szharul csinalni, inkabb a regi mondas igaz ram ami igy szol: szharbol ostort fonni nem nagyon lehet, de ha megis sikerulne, csattogtatni ugysem tudnal vele...

2014. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem lovagolj én is lovagolok!!!!!!! :)
2014. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 The answer ***** válasza:

Menj el táncolni valahova, garantáltan formás lábakat varázsol. Aki az ellenkezőjét állítja, az minden bizonnyal egy izomagyú gyúrós, aki életében nem tett még két tánclépést sem.

Mindazonáltal az első válaszoló is hatékony gyakorlatokat írt.

2014. aug. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!