Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni hogy...

Hogy tudnám elérni hogy kicsit idősebbnek nézzek ki?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok de sajna elégé kis fiús arcom van "legalábbis szerintem".Engem eléggé zavar szóval ha valaki tudna valami jó tippet adni azt meg köszönném:)

(szakáll ki lőve)


2014. júl. 31. 06:55
 1/8 A kérdező kommentje:
ez aztán hasznos volt:)
2014. júl. 31. 07:09
 2/8 anonim ***** válasza:

1: nem kell árpádsávosban besétálnia arra a környékre, elég, ha csak simán odamegy, és előveszi a telefonját a primitív népség előtt.


Egyébként lehet hormonális probléma is a háttérben, menj el vérvételre és nézesd meg a tesztoszteronod, ha nem nő a szakállad.

2014. júl. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nő a szakállam:) semmi bajom nincs hála isten ... szeretnék kicsit idősebbnek látszani,mert pl amikor a nők azt mondják rám aranyos,cuki,édes ettől a falra tudnák mászni
2014. júl. 31. 07:42
 4/8 A kérdező kommentje:
meg elég érettnek tartom magam a koromhoz képest de úgy érzem a külsőm nem ezt a látszatot adja
2014. júl. 31. 07:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a külsőddel van probléma, akkor kezdj el sportolni, az az alkatodon sokat változtatna. A bátyám egészen kis vékony volt 18 éves korában, de aztán el kezdett konditerembe járni (gyúrni, de nem szeretem ezt a kifejezést) és teljesen megváltozott a teste. Plusz az önbizalma is nőtt. Nem fontos rögtön a konditerembe rohanni, lehet futni, úszni is.

Öltözködés: próbálj komolyabb darabokat hordani, amik fiatalosak. Ing, ing, ing, minden mennyiségben. Persze ez az én saját véleményem is, de egy pasit egy jól szabott ingben sokkal érettebbnek látok, mont egyet rózsaszín pólóban. Ez is persze személyiségfüggő, de én így látom! :)

19L

2014. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Öltözködés: Egyszínű ingek, normális nadrágok, nem csőfarmer meg deszkás gatya... normális bőr férficipők.

Hajviselet: Ne a divat szerinti, hanem olyan hajad legyen ami jól áll és nem lenyalt meg nem kisfiús.


Habár őszintén nem értem a gondod, ha azt mondják rád a nők, hogy aranyos, cuki vagy akkor eléggé jó amilyen vagy... hiszen a nőknek már tetszel. Mit akarsz még?

2014. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5:

Én mindig megmosolygom a kondiba járó nagy "gyúró" fiúlányokat. Ez a legigénytelenebb dolog, amit valaki csinálhat, olyan ócska látszatizmokra tesz szert, amik csak a látvány miatt vannak, de a teljesítőképessége az egy hatalmas, vaskos nulla. Hiába, olcsó húsnak híg a leve. A gyúrás max annak jó, aki végelkeseredésében nem tud mit kezdeni a testével, és önbizalmat szeretne, de ettől még nem lesz erősebb, mert merev, kötött, ócska "izmai" lesznek csak. ?egvetem az ilyen embereket, akik ezzel nagyra vannak magukkal.

Az úszás az jó tanács, az a legegészségesebb sport, az veszi igénybe legkevésbé az izületeket, az terheli meg legkevésbé a csontokat, ellenben minden izmodat használnod kell hozzá, és ha jól csinálod, akkor izmosodsz is tőle. És sokkal szebb tested lesz, mint egy kondis bohócnak.

2014. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: Épp ez a rossz, hogy a kondival kapcsolatban mindenkinek kialakult ez a képe. Aki oda jár, az már csak üresfejű senki lehet, akik csak a testükre adnak, az intelligencia nem számít. Sajnos így gondolod te is, én tudok ellenpéldát felhozni. Nem rögtön arra gondoltam, hogy a kérdező fújja fel magát mindenféle szerrel. Nem, de az is egy sport, és ha valaki azt valasztja, váljék egészségére. Két bátyám jár edzőterembe, nem használnak semmilyen tiltott szert, szimplán egészségesen étkeznek. Ettől függetlenül értelmes, talpraesett srácok, akikkel nagyon jól el lehet beszélgetni, akár idősebbeknek is.

Kedves kérdező. Csak találd meg azt az életvitelt, ami tetszik neked! Nekem a futás és a SpeedFitness (bár gondolom ezt is megszólják, hogy a gazdagok és a lusták sportja) vált be!

Sok sikert az átváltozáshoz! :)

2014. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!