Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Délután kezdődő eseményre/vacs...

Délután kezdődő eseményre/vacsorára furán nézne ki, ha harisnyát vennék?

Figyelt kérdés
Úgy jobban áll a szoknya és nem töri fel a lábam a cipő, viszont szombaton már meleg lesz még éjszaka is.
2014. júl. 31. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
nem nézne ki furán csak testszínű legyen és csini leszel hajrá
2014. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Harisnyát nyáron nem azért vesz az ember lánya mert hideg van, hanem mert vannak olyan ruhák - cipők - alkalmak amikor kell venni. Nem néz ki furán, épp ellenkezőleg: ezerintem az néz ki furán aki nem veszi fel.
2014. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül nem vettem és másik cipőben mentem, senkin sem volt harisnya és sokan ki sem öltöztek igazán.

Azért harisnya nélkül is lehet csinosan öltözködni, olyan protokoll eseményekre pedig nem nagyon járok, ahová 35 fokban is illik harisnyát venni.

2014. aug. 5. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!