Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire vagyok...

Szerintetek mennyire vagyok nagydarab? Fogynom kéne? (Főleg fiúk véleményét várom)

Figyelt kérdés

Nem tudom már hogy viszonyuljak magamhoz, lehet kórosan alacsony az önbizalmam, bár sajnáltatni se akarom magam, egyszerűen szeretném tudni az igazat magammal kapcsolatban. Hiába kérdezem ismerőseimet, lehet csak udvariaskodnak.

Szeretném ha itt őszintén válaszolna pár ember.

És tudom, vannak ennél nagyobb gondok az életben, engem most ez érdekel, nem mindig gondolok erre de néha előjön ez a képzetem hogy nagydarab vagyok, kövér vagyok, széles vagyok, stb.


165 cm, magas vagyok, és most legutóbb 55 kg-ot mértem, olyan 1-2 hete 53-54-et.


Próbáltam keresni képet (magamról szégyenlősségből nem raknék fel), kb. ezekhez a lányhoz nagyon hasonló a testalkatom, széles csípő, kissé erős combok, azzal a különbséggel hogy valamelyest nagyobb melleim vannak (csak azok tetszenek rajtam).


[link]


[link]


[link]


[link]


Igazából a lábam, a combom zavar a legjobban, vaskosnak találom őket, szeretnék vékonyabbat de nem igazén sikerül... Se sporttal, se más étkezéssel. (Guggolást ajánlottak, futást, kitörést).


Kárörvendők, lehurrogók kíméljenek! Így se érzem jól magam...


Én ilyen szeretnék lenni:


[link]


[link]


[link]


Én hozzájuk képest husisnak, szélesnek érzem magam, nagydarabnak.


Azt mondják ilyen sose leszek mert az adottságaim genetikaiak és a természeten nem lehet változtatni. :(


Őszinte válaszokat várom lekorholás nélkül, nagydarabnak számítanék vagy ducinak, vagy elmegy??


23/l



2014. júl. 31. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Mert szerinted erre lehet normális választ írni? A kérdésed olvasva azt hittem valami idióta 12 éves vagy aki unatkozik itt és hergeli a népet. 23 évesen ez már elég ciki azért. Belinkelsz tökéletes vékony nőies nőket, hogy olyan vagy és megkérdezed hogy duci vagy-e? Nem vagy, csak simán ennyire hülye vagy, és a média általi agymosásnak nagy hatása volt rád. Élő csontváz szeretnél lenni, ami még a pasiknak sem tetszik.

Ahhoz hogy olyan csonti legyél mint amilyen lenni akarsz kb 20 centit kéne még nőnöd, és vékony csontozatúnak lenni. Ami nyilván nem vagy. Csontból meg nyilván nem lehet fogyni, de még műtéttel lefaragni sem.

2014. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval!Az önbizalmaddal komoly gondok lehetnek.
2014. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ők tökéletesek akiket az elején belinkeltem?? Ahhoz képest beszóltak már az alakom miatt, ilyeneket hogy csülkeim vannak és hogy dagadt vagyok fogynom kéne, utóbbi kettőt pasik.


Az nem igaz hogy senki nem szereti a vékony nőket, ismerek olyat akinek kifejezetten a manöken alkatú nők az ideáljai.

2014. júl. 31. 14:08
 4/15 A kérdező kommentje:

Pont ilyen pl. a combom, erre mondták csülkök. :-(


[link]


[link]

2014. júl. 31. 14:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszerű a megoldás.A környezetedben élők sulykolják beléd ezeket a baromságokat.Keress új barátokat -apropó- van barátod aki szeret és elfogad így amilyen vagy,és megdicséri az alakodat?Vagy kezdj el sportolni, étkezz egészségesen,és akkor úgy érezheted ,hogy mindent megtettél az ideális alak elérése érdekében.Egyébként meg ha anorexiás akarsz lenni,akkor jó úton haladsz.
2014. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Idióta a környezeted, válts barátokat.

Először is az "amilyen vagy" képek csajai totál karcsúak, jó alakúak, homokóra formájuk van, szélesebb a csípőlapátjuk. Az "amilyen lenni akarsz" képeken nálad jóval magasabb, kifejezetten keskeny csípőcsontú és túl sovány nők vannak.


Ha lefogynál, nem úgy néznél ki, mint ők, hanem mint egy hadifogoly tábor túlélője, a melled is lemenne, a csípőlapátod kiszúrná a bőröd, kilátszanának a bordáid, de a csontozatod akkor se ilyen lenne, és a magasságod sem, a testarányaid torzak lennének.


Örülj, hogy úgy nézel ki, ahogy, tökéletes alakod van a hasonló képek alapján, ne hogy már ezen hisztizz.

2014. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Azt hittem 14 éves vagy... Nem, nem vagy dagadt. Ha zavar a combod akkor tornázz, sportolj, diétázz, fogyj 2-3 kilót, de ennél többre nincs szükséged. Szerintem akiket utóbb linkeltél már túl vékonyak, találd meg az arany középutat. Arról nem is beszélve, hogy valóban nem lesz olyan alakod, mint nekik, mert túl széles hozzá a csípőd. Sose lesznek annyira vékony lábaid, de ez nem is baj.


23N

2014. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Hülyék között élsz, az a jó alkat amiket a első képeken linkeltél, a többi csontváz.
2014. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Jobban tetszik amilyen szeretnél lenni. DE! hogy amilyen most vagy az biztos nem dagadt. Legalábbis én nem mondanám rá. Valószínű tényleg nem lehetsz olyan vékony, ha még le is fogysz mert vastagabb csontozatú lehetsz, viszont sporttal szép formássá teheted magad, de azt vedd is komolyan! Nem lesz meg az eredménye 1-2 hét alatt.

Egyébként én átlagos kategóriába sorolnálak

2014. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
23 évesen nem tudsz feltenni magadról egy kib...szott képet? Menj már a p....csába!
2014. aug. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!