Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! Nagyon durván néz ki az...

SOS! Nagyon durván néz ki az arcom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem vagyok pattanásos, de néha kijönnek és tegnap este kijött egy pár én hülye kinyomkodtam (hát nem kellett volna) És most tiszta sebes az arcom és nagyon csúnya. Hogy tüntessem el minél hamarabb?

15L


2014. aug. 2. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mosd meg az arcodat hideg vízzel, utána pedig töröld át arctisztító vízzel/tonikummal és hagy békén. Ne nyomkodd, ne kapard, ne krémezd.
2014. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csináld azt, amit az első írt, teljesen igaza van. :)
2014. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én ha kinyomkodom(tudom nem szabad) mézzel szoktam bekenni fél óráig hagyom rajta majd lemosom vizzel, de valamikor egész éjjel rajta hagyom. Nekem segített, szerintem egy próbát megér :)
2014. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!