Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ez? (többi lent)

Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Anyukám is szép volt ennyi idősen,a testvéreim is szépek,vékonyak..

De én,én dagadt vagyok,már hónapok óta fogyókúrázok..fogytam is,de most már úgy másfél hónapja egy dekát sem fogyok,sőt..

Pedig napi 500 kalóriát is alig eszek,az arcom is ocsmány,egy nyomorék vagyok,előre érzem h én leszek a gimi nyomorékja



2014. aug. 2. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ez genetika is. Lehet, hogy valahonnan régebbről örökölted.

2. Menj pszichológushoz(nem bántás).

3. Az se mindegy, hogy mit eszel.


És egy kérdés. Most jobb lett, hogy idejöttél úgymond sajnáltatni magad? Kérjél talán szakértőtől tanácsot.

2014. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg segítségre lenne szükséged, viszont nagyjából meg is válaszoltad a kérdést: 500 kalória.

Ez semmire sem elég, annyit érsz el vele, hogy a szervezeted elraktározza a kalóriát, az anyagcseréd teljesen leáll, pedig ez is fontos a fogyáshoz. Sok folyadék, egészséges ételek és némi mozgás sokat segítenek, ha nagyon nagy a túlsúlyod akkor érdemes lenne megnézetned magadat, lehet, hogy pajzsmirigy gondjaid vannak.

2014. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló 1.nem sajnáltatni jöttem magam 2.nem,nem lett jobb
2014. aug. 3. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:

rosszul fogyózol

szálkásító edzést és étrendet nézz!

2014. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!