Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék majd színes kontaktl...

Szeretnék majd színes kontaktlencsét. Szerintetek megéri így? (többi lent)

Figyelt kérdés
Rengetek otaku (=anime nézők, anime imádók) hord színes kontaktlencsét. Én is az vagyok, és imádom az egyedi szemeket. Gondoltam már arra, hogy én is beszerzek egyet-kettőt egy kis idő elteltével, viszont nem tudom, hogy szemüvegeseknek is ajánlott-e? vagyis ők is hordhatnak olyan lencsét? mert én is szemüveges vagyok. De én úgy gondoltam, hogy betenném a lencsét, és hordanám a szemüvegemet is, mert azt szeretem. Úgy lehet hordani? Persze még nem most, 1-2 év múlva, mert még csak 13 éves vagyok... Szerintetek? Legyetek szívesek, írjatok valamit ezzel kapcsolatban :)

2014. aug. 5. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges hülyeség. Max alkalmakra oké, mert amúgy egyrészt baromi drága, másrészt ezek a lencsék nem túl jó minőségűek, így hosszú távon ártanak a szemnek. Én kontaktlencsés vagyok és sima színezett lencsét akartam hordani, de lebeszélt róla a szemész, mert nagyon nem tenne jót a szememnek.
2014. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze csak alkalmakra, nem napi szinten venném fel. Például MondoCon-ra...
2014. aug. 5. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Alkalmanként semmi gond nincs ezzel, és akár most is vehetsz, nem korhoz kötött. Szemüveggel is hordható.
2014. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2014. aug. 5. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!