Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana megbízható,...

Valaki ajánlana megbízható, nagy választékkal rendelkező, nem horror áron házhoz szállító gyöngy webshopot?

Figyelt kérdés

Ahol vannak shamballa kellékek, zsinórok, gyöngyök nagy választékban. És más ékszerkészítési kellék. A gyöngyudvart találtam, ahol nagy a kínálat, csak ha a postaköltséget is számolom (messze lakom Pesttől, a személyes átvétel nem lehetséges), ugyanott vagyok, mintha a mi városunkban venném meg jóval drágábban mindezt. Pedig a netes vásárlásnak, mivel nincs üzlet, olcsóbbnak kellene lennie.


10000 ft-ért vagy többért vásárolnék, ahol mondjuk ingyenesen szállítanak házhoz 10 e ft fölött.


2014. aug. 5. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
ebay és egyéb kínai weboldalakon ingyenes a szállítás és olcsó is.
2014. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. aug. 8. 12:42
 3/3 anonim válasza:
Én a Gyöngyvásártól szoktam rendelni ott is elég nagy a választék, szerintem az áraik sem rosszak. Ha jól tudom a szállítás már 7000 forinttól ingyenes.
2014. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!