Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A csökicsöves szoláriumtól...

A csökicsöves szoláriumtól szerintetek kevésbé jelennek meg szeplők vagy új anyajegyek a bőrön?

Figyelt kérdés

Korábban csokicsövesbe jártam, már 6-7 hónapja viszont "sima" szoliba és azóta picit szeplősebb lettem és új anyajegyeim is vannak. Ezt előtte nem tapasztaltam, bár lehet nem is nagyon figyeltem...


Szerintetek ha újra visszatérnék csokicsövesbe nem jönnének ki újak?


2014. aug. 5. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyikbe mész. A túlzásba vitt szolizástól jelennek meg és idővel egyre több lesz és egyre rondább lesz a bőröd is. Azért szerintem nem ártana ezeket észre venni időben, mert tudtommal a szoliba szépülni járnak az emberek, de ha egyre rondább lesz a bőröd akkor a barnaság azon már pont semmit nem segít. Mivel egy tiszta fehér bőr milliószor szebb mint az összevissza foltos, fakó, száraz barna. Gondolkodj el ezen.
2014. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!