Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a 2m beauty...

Mi a véleményetek a 2m beauty géllakokról?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2014. aug. 6. 13:45
 1/4 anonim válasza:
Én CN-nél tanultam és annyira gyűlöltem a rossz minőségű gél lakkjait,hogy mindent kipróbáltam . Végül a 2mbeautynál maradtam és imádom! Gyönyörű,élénk színei vannak ,könnyen kezelhető és hatalmas a választék. Próbálj ki néhányat, ha nem jön be,szívesen átveszem, így nem is mennek kárba :)
2014. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen én is a CN géllakjaival, de nemvolt az igazi. Arra gondoltam, hogy kipróbálom a 2m-et, bár ami visszatartott, hogy ez az egyik legolcsóbb amit találtam eddig. De kipróbálom. Köszönöm még egyszer.
2014. aug. 12. 21:36
 3/4 KörmösMagenta ***** válasza:

Sziasztok!

Én a Crystal Nails géllakkjait használom, soha nem volt vele semmi gondom. Szépen terül, rendesem köt, a legtöbb már egy rétegben is fed, de a hivatalos technika szerint használom, alap - 2 szín - fedő módszerrel.

Az én vendégeim mindig lenőtt körömmel jönnek vissza és akkor is szép a körmük, csak le van nőve. Valami más baj lehetett szerintem, nekem legalábbis minden meglévő CrystaLac-om hibátlan. :)

2014. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem a gél lakkok terén mindenkinek más az elvárása. Mindegyik jó, de nem mindenkinek! Mindenki találja meg a számára legmegfelelőbbet!

A CN is nagyon jó, nem véletlen olyan drága, de vannak olcsók is kiváló minőségben.

Van aki a hígabbat, van aki a sűrűbbet, van aki a one stepet, vagy aki a hagyományost kedveli.

Nekem is van néhány kedvencem, mindegyik másban jó. Szerintem jó a 2m, de a Diamond, Perfect is.

2014. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!