Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar, ha egy...

Lányok! Titeket zavar, ha egy fiú eléggé szőrös?

Figyelt kérdés

A lábam teljesen szőrős (a seggem is.. :D), a hasam és a mellkasom (kicsit) is. Intim szőrzet rövid.

16/F



#szőr #intim szőr #szőrös test #szőrös férfi test
2014. aug. 6. 19:59
 1/9 Csillámpóni xdd válasza:
Szia, szerintem ez nem annyira gáz.:D
2014. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A láb szerintem nem gáz, de nekem nem annyira jön be a szőrös felsőtest.
2014. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem, ebben nincs semmi zavaró
2014. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a szőrös a legjobb :d
2014. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem, ha minden teljesen szőrtelen. A kar, láb is. :) Különben ma már nagyon sok pasi ugyanúgy szőrtelenít, mint a csajok. Sokkal esztétikusabb szőr nélkül csupaszon. :)
2014. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
engem a lábon lévő szőrön kívül minden zavar,az is legyen rövidebb,ne úgy nézzen ki,mint valami dzsungelharcos.de amúgy igazából személyfüggő,van,aki szőrösen is kellene,van aki meg anélkül se:D
2014. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha már feltűnt, foglalkoztat, és még fel is teszed ide a kérdést, akkor lehet, hogy téged kezd zavarni...

Nyugodtan szőrteleníts, ez már nem a huszadik század.

(A lányoknak meg nem ez alapján fogsz kelleni vagy nem kelleni.)

2014. aug. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csillámpóni xdd válasza:
Szerintem egy csöppet b*zis, ha egy pasin nincs szőr..:D A szőr az férfiassá tesz egy pasit. ;)
2014. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hú, én nagyon imádom ha egy pasi szőrös! *-* A kedvencem a dús mellszőrzet és a bársonyosan vastag szemöldök ;)
2015. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!