Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok: hogy reagáltok, ha az...

Lányok: hogy reagáltok, ha az utcán szemérmetlen megjegyzést tesznek férfiak, vagy pofátlanul megbámulnak?

Figyelt kérdés

Pár éve, hogy csinosabb lettem, csinosabban tudok öltözni több férfi bámul meg. Ezzel nem is lenne konkrétan baj, de sokszor kapok olyan megjegyzéseket, vagy veszek észre nyálukat csorgató pasikat, hogy legszívesebben mindet felpofoznám...persze csak utólag, mert amikor nyilvános helyen (pl. utcán) kiabálnak utánam, akkor "szégyenlem magam". Kaptam már igazán vulgáris megjegyzéseket is... Ti többiek, lányok: Szerintetek az ilyen helyzeteket hogyan illik, hogyan kell kezelni? Mit tesztek ilyen esetben? Durván visszavágtok, esetleg ironikus megjegyzést tesztek, vagy rá se hederítetek? Mi a jobb stratégia?

21/L


2010. jan. 12. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit az egyik füled bal, a másik meg nem hall!
2010. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

küldj nekik egy puszit vagy vigyorogj rájuk és utána röhögj hogy milyen hülye fejet vágnak meg megmozdul a gatyájuk....De most komolyan...ezeket a helyzeteket is lehet viccesen felfogni:)

21L

2010. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szijaszija.

Na engem is elég sokszor bámulnak meg és a "sekélyesebb" kategória be is szólogat eléggé ocsmány dolgokat. Mint ne mondjak, nekem is irtó sz*rul esik. :/ Igaz, én nem a csinicsajszi vagyok, hanem az elfajzott állat, a színeshajú meg egyebek. :'D De eléggé pofátlan dolog.

Én visszaszólok, a legtöbbnek csak az arca nagy... Elkussolnak, csak oltsd le őket. :D

2010. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
háát én inkább hozzájuk sem szólok megyek tovább
2010. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Idegesítőek, én is tudom...

De én nem foglalkozom velük, direkt már csak azért sem nézek rá... sőt még a fejem is elfordítom, ha meg zenét hallgatok nem hallom mit mondd, mert csak a zenére koncentrálok... Nézz keresztül rajta.

Ha taperol üss!!!!:)


17/L

2010. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is sokszor beszólnak, fütyülnek és megjegyzéseket tesznek. Ha bámulnak az már nem is érdekel, azt nem szoktam figyelni.


Én se vagyok az a "csinicsajszi", én gyakorlatilag néha úgy nézek ki, mint egy stílusosabb, nőiesebb pasi vagy nem is tudom :DDD Szóval ne vegyétek magatokra, mindenkinek beszólnak kb...

Jót röhögök magamban, hogy ilyenkor mit akarnak vagy látens melegek-e vagy mi van :DD :))


Általában csak bemutatok, mert nincs kedvem vitázni velük, lesz.rom. Továbbhaladok.

Ha tényleg durva akkor visszaszólok valamit és elkezdem őket osztani, de én aztán nem állok meg. Amikor már kb. a föld alá süllyednek csak akkor hagyom abba :D Máskor rám se mernek nézni...

Ha pedig nagyon-nagyon durva megjegyzést tesznek akkor fogom magam odaállok elé és kérem ismételje meg :D Persze nem ilyen szépen kérem hanem "mit mondtál köcsög?!" stílusban és már ugrok neki :DD

Csodálom, hogy még nem vertek meg...


Próbálom szó nélkül hagyni és nem foglalkozni vele, de velem általában mindig az történik, hogy nem hagyják abba percekig. Aztán felmegy bennem a pumpa, sértőnek érzem és megalázónak és ilyenkor vissza kell vágjak.


20/l.

2010. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
úgy látom az a menő ha egyiken be másikon ki...azért nemtudom és ha rájuk vigyorgok legalább nem kell attól tartanom hogy nekem esnek vagy megkéselnek.
2010. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Én is azt csinálom, mint a második... Viccnek fogom fel, és röhögök rajtuk... Ha bambul, akkor vagy csak simán megijesztem egy "Búú!"-val vagy megkérdezem tőle, hogy esetleg kér-e egy fényképet, ha meg fütyül, akkor jön a jól bevált "Vegyél kutyát, fütyülj annak!" =)
2010. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Már csináltam egy olyat, hogy egy csapat kb. 17 éves srácnak visszaintegettem (magam sem értem miért igazából...) mikor megjegyzéseket tettek, de rossz stratégiának tűnt, mert akkor még jobban rázendítettek.

Utolsónak: Ez a "vegyél kutyát" dolog nagyon jó! :D


Amúgy köszi a rendes válaszokat Mindenkinek!

2010. jan. 13. 10:42
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
fütty, dudálás ilyesmi nekem legyezi az egómat :D és max mosolygok, vagy barátnőmmel nevetünk egyet XD :D nem tudom mit vagytok annyira oda ezért jó ha sértő akkor én visszaszólnék de amíg úgymond "dícsérő" addig nemtom mit kell ezen fennakadni
2010. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!