Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha elkezdted az intim szőrtele...

Ha elkezdted az intim szőrtelenítést - milyen érvek szóltak a teljesen csupasz, és milyen érvek szóltak a fazonigazított mellett?

Figyelt kérdés
Ha elhatároztad az intim szőrtelenítést, milyen okai voltak, ha a teljes csupaszságot, és milyen okai voltak, ha a fazonigazítást választottad? (Eltekintve persze attól, ha a barátod kifejezett kérése volt.)

2014. aug. 7. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én kényelmi szempontból döntöttem a "csupaszság" mellett. így érzem jól magam. :))

19/L

2014. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nem tetszik a teljesen csupasz, valahogy olyan "ovis". Ezért választottam a fazont inkább.
2014. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem mondok érveket, te majd rájössz, hogy melyiket részesíted előnyben, én viszont személy szerint jobban szeretem csupaszon.
2014. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
75%
nem értem miért mondják a csupaszra hogy kislányos. én személy szerint a puncira gerjedek nem pedig egy szőrpamacsra.
2014. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem hangulatfüggő :)

egyszer teljesen simára kérem a kozmetikusomat, máskor meg egy kis csíkot kérek azért...változó

2014. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!