Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 86os mell,70es derék,91es...

86os mell,70es derék,91es csípőbőség.51 kiló.154 centi. Nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Utálom magamat. Nem tudok lefogni, mert nincs semmi akaraterőm. A szüleim pedig nem segítenek, mert szerintük így is túl sovány vagyok.

Nagyon el vagyok keseredve.

Kevesebb mint egy hónap, és új suli.Nagyon félek, hogy piszkálni fognak, amiért ennyire kövér vagyok. :(



2014. aug. 11. 00:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem inkább fordulj pszihológushoz. Beteges, amit művelsz.
2014. aug. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget...
2014. aug. 11. 01:09
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem az adatok alapján amit mondtál egy elhízott disznó vagy...am az ilyen nőktől kiütést kapok szánalmas vagy...
2014. aug. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, csak a derekad aránytalanul széles szerintem a magasságodhoz. De a kövértől messze lehetsz. Siránkozás helyett inkább sportolj.
2014. aug. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezek alapján nem lehet megmondani, kövér vagy e. Maximum annyit,hogy a derekad kissé tényleg vaskos lehet. Nekem mielőtt lefogytam, 172 centihez volt ilyen derekam, hát nem volt valami karcsú.


De amúgy most mit vársz tőlünk? Hogy mondjuk azt, "jaaaj, nem fognak piszkálni, nem vagy kövér"?


Ha utálod magad, azon csak te tudsz változtatni. Vagy összeszeded magad, és leadsz pár kilót, vagy elfogadod magad olyannak, amilyen vagy. Ha engem kérdezel, ezek közül az utóbbi sokkal nehezebb, mint kevesebbet zabálni, és heti 3x elmenni futni/bicajozni. Persze, nyafogni sokkal könnyebb, ezt belátom, de tessék választani, a lehetőség adott.

2014. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem elég kövér lehetsz, én 10 kilóval több vagyok és 10 centivel magsabb, hájas vagyok. fogyókúrán vagyok, eddig megszabadultam 3 kg-tól és nem olyan nehéz mint hiszed. minössze nem eszek kétszer a csülökből és a barátnőimmel nem a mekiben találkozok, hanem nálunk, és összedobunk valami kis salit meg grillezünk. amit javasolhatok, hogy közöld anyáddal, hogy márpedig kövérnek érzed magad, és ha ő nem segít, akkor nagyon csalódsz benne. kérd meg, hogy ne vegyen neked csokit, és ne csináljon rántott húst.


nézegess előtte.-utána képeket, olvasgass betegségekről, amikhez az elhízás vezet és ettől hátha megjön az akaraterőd.


de ne add fel! mert sose fogod magad elfogadni, és ezért mások sem fognak elfogadni. ezt megtanultam már. csak akkor lehetsz boldog, duci nő, ha kellemesen érzed magad a bőrödben és ezt sugárzod

2014. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van abban, hogy csak akkor lehetsz boldog, ha elfogadod magad, ezt én is mondtam (utolsó előtti vagyok). Ez nehéz dolog, viszont nem lehetetlen, kedves utolsó válaszoló. De hozzá kell tenni, hogy ha valaki ilyen formában is utálja magát, tök mindegy, mennyit fogy, sose fogja magát elfogadni. Mindig talál magában kivetnivalót, ami miatt szarul érezheti magát. Ilyen szinten már nem elég, hogy fogyjon 5-10 kg-t, ideje lenne egy kis önbizalmat is fejleszteni. Szerintem.


Kedves kérdező, ha szeretnél, írj privátban, hátha tudok segíteni - mind önbizalom, mind akaraterő terén.

2014. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Naponta max 1000 kalóriát eszem, 2-3 naponta biciklizek 1-1.5 órát. De nem történik semmi.

Persze szedjem össze magam. Ennél többet nem tudok csinálni.

2014. aug. 12. 00:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, szedd össze magad... Mert mit vársz, tényleg, mit mondjunk? Miért tetted ki ezt a kérdést? Sajnáltatni akarod magad? Vagy mi a célod?


Értem én, hogy 1000 kcal-t viszel be egy nap. A te adataiddal a súlyod megtartásához 1600 kcal kellene. Na már most,ha 600 kcal-val kevesebbet viszel be, és állítólag sportolsz is, lehetetlen, hogy ne történjen semmi se. Vagy kamuzol, vagy én nem tudom. És ne mondd, hogy ennél többet nem tudsz csinálni... Az a 2-3 naponta való biciklizés sem mindegy, milyen tempóban megy. A pulzusodat fel kellene vinned abba a tartományba, ahol a szervezeted el kezd zsírt égetni. Ez neked kb 140 körül lehet (nézd meg neten: aerob tartomány kalkulátor). Azt is hozzá kell tenni, hogy nem mindegy miből áll az 1000 kcal-os étrended (fehérje, szénhidrát, zsírok aránya). Miket szoktál enni? Mikor? Este eszel e?


Az is lehet, hogy genetikailag vagy ilyen széles csontozatú (bár kétlem). Ez esetben viszont nem tudsz mit csinálni, csontból nem lehet fogyni. Esetleg méregesd meg magad, és töltsd ki a táblázatot: [link]

Ebből többet fogunk tudni, hogy most tényleg elhízott vagy, vagy pedig alapból szélesebb a csontozatod.


Ennél többet én speciel nem tudok segíteni, már ha egyáltalán segítségre vágytál. De ne hurrogj le bennünket, ha neked nincs akaraterőd, és mi tanácsot akarunk adni. Nem rajtunk múlik a dolog, hanem rajtad.

2014. aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
képet!
2014. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!