Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti is kövérebbnek látjátok...

Ti is kövérebbnek látjátok magatokat a próbafülkékben?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez a fények miatt van.
2014. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2014. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem, én pont hogy vékonyabbnak.
2014. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig vékonyabbnak látom magam. ami nem jó, mert alapból vékony vagyok, próbafülképen egyenesen csúnya vagyok :D
2014. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok, de a próbafülkében a fények miatt kifejezetten husinak látom magam :-/
2014. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a megvilágítástól függ
2014. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen igen.
2014. aug. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindig nagyon csúnyána látom magam a próbafülkében. Szerintem is a megvilágítás miatt van, mert csak fentről jön be némi fény és lentebb pedig sötét van. Otthon, képeken szebbnek látom magam. Nehéz is mikor vásárolok mert sokszor egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy jól áll-e vagy sem, másokban meg nem bízok annyira mert gondolom nem akarnak megbántani, pedig sokat segítene, ha mindig az igazat mondanák. Mondjuk nem értem, hogy ez miért jó, gondolom így a legegyszerűbb megoldani a világítást, nekem sem jut más mód most az eszembe.
2014. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg amikor több tükör van, akkor ha az egyik tükörben nézem, ami a másik tükörben van és mozgok, akkor olyannak tűnik a mozgásom, mintha valami fogyatékos lennék. :D
2014. aug. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!