Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyukám nem engedi hogy...

Jasmine999999 kérdése:

Anyukám nem engedi hogy legyantáztassam a szőrömet. Hogy tudnám rávenni?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy szőke,de viszont 1-1,5 cm hosszú ,ami nagyon idegesít a karomon a lábamon és a hónom alatt.

2014. aug. 12. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Veszel gyantát és leszeded magadnak. Vagy járj hosszú nadrágban, pulcsiban és közöld hogy te szőrösen nem mész emberek közé, talán akkor megengedi majd...
2014. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy hány éves vagy. Mert egy 10 éves gyereknek én se engedném, egy 16 évesnek meg igen.

Meg csak azt nem engedi, hogy gyantáztass vagy egyáltalán azt, hogy szőrteleníts? Mert a kozmetikus nem ingyen dolgozik, te gondolom nem keresel pénz, ő pedig nem a fáról szedi hogy te csak úgy eltapsold. Ez esetben marad az otthoni szőrtelenítés.

Egyébként meg minek az engedélye hozzá? Megcsinálod és kész. Nem fogja visszaragasztani a szőrt, legfeljebb lesz egy kellemes hangulatú ordibálás és ennyi.

2014. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu.... Nekem a karom,lábam tele volt hosszú,fekete,sűrű szőrrel... 13 éves korom óta könyörögtem anyának azért,hogy hadd sszedhessem/szedje le,de hiába... Mindíg csak azt a választ kaptam,hogy még nem lehet...Hosszú újjú pólókba jártam,az osztálytársaim csúfoltak ez miatt,de hiába...Egyszer, mondtam anyukámnak,hogy szeretnék erről beszélni az egyik ismerősünkkel,aki kozmetikus.(mármint 3-asba beszélni) A kozmetikus csodálkozott,hogy nem előbb mentünk hozzá,mivel neki sok a 10-12 éves kuncsaftja,akik már akkor ezzel a problémával kűzdenek..Végül, a kozmetikus rábeszélte anyát,elmesélte,hogy mit-hogy kell,és mit nem. Anya attól a naptól kezdve megengedte,hogy szőrtelenítsek. Az első kar-láb gyantázásomat anya csináta :"DDDD Most 16,5 éves vagyok,és örülök neki,hogy megtudtam győzni anyumat.Viszont a szőke,akkor az nem annyira látszik,nem nagy gond..
2014. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is13 éves vagyok és hosszú dolgokban járok ami nem annyira jó nAyáron a40 fokban és én sokat sportolok így az edzéseken nagyon melegem van. Engem már a fiuk ia megazoltak az osztályba hozy szőrösebb vagyok mint ők. Anyut mát ugy érzem hogy rábeszéltem hpgy jövő nyáron megengedi de apu :D nem furi
2014. aug. 14. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!