Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bevált dezodor hónaljszag ellen?

Bevált dezodor hónaljszag ellen?

Figyelt kérdés

Niveát használok, de egy idő után érzem, hogy keveredik az izzadtságéval, ami elég kellemetlen és még az ujjatlan pólóknál is olykor látszik. Valami bevált dezodor, ami tutira jó? ://

Annyira idegesít...



2014. aug. 14. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyedül a rexona vált be, az kitart egész nap, folt sem lesz és büdös sem leszek.

Már sokfélét próbáltam, nagyon izzadós vagyok, de a nivea volt eddig a legrosszabb, már kb. egy óra múlva büdösnek éreztem, semmit nem használt.

2014. aug. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is bevált a rexona, de most lecseréltem garnierre, az is jó. ez:

[link]

2014. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a teszkós "all about body" dezodor vált be. komolyan
2014. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első! Tudom, hogy későn írok vissza... de esetleg nem tudnál képet is hozzáküldeni? :3 Hogy mégis melyik Rexona az.
2014. aug. 30. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!