Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 179 cm és 65 kg vagyok....

179 cm és 65 kg vagyok. Mennyire jó ez? 15/L

Figyelt kérdés
Mennyit kéne még fogynom? Valamennyire izmos alkatú vagyok szóval nincs narancsbőröm igazán.Körte alkatú vagyok.[nem igazán tudtam hova írjam a kérdést]

2014. aug. 15. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
túl magas vagy.... és egyáltalán nem kell fogynod
2014. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy magas vagyok...Nem tehetek róla nem azt kérdeztem de köszi a választ!
2014. aug. 15. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy magas vagy, hanem hogy nagyon fiatal. :) Na jó, ez csak poén volt, így látatlanban semmi gond nincs veled.
2014. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó, biztos nagyon szép alakod van.:)
2014. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem nem kéne fogynod. Jó így.
2014. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az a magasság szerintem nagyon jó! :DD

meg hogy sportos vagy.. az ilyen lányok tetszenek nekem! :)


de szerintem leginkább az lenne a jó, ha magadnak tetszenél! szóval mikor elfogadod saját magad, az ad igazán önbizalmat!

remélem nem erre irányul a kérdésed...


..szóval ha mégis kell annyira vélemény, akkor magadról rakj ki képet, vagy keress egy hasonlót! (pl mybodygallery)


(itt jó helyen van a kérdés!)

2014. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia

szerintem csak egy kicsit fogyizz, persze akkor ha problémád van, de akkor is csak 2-3kg. Mondjuk én 172cm-mel és 50kg kövérnek érzem magam de rohadtul, úgyhogy fogyózok legalább 4 kg-ot leakarok dobni.:S

2014. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha körte vagy, ne fogyj, mert felülről még keszegebb leszel. Esetleg 2-3 kg-ot. De szerintem pont jó vagy így!!
2014. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!