Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 21 Europemodels. Valaki...

21 Europemodels. Valaki kapott már rajtuk keresztül munkát? Mennyit? Mennyi fizetéssel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
barátnőm 1.5 év alatt egyet sem kapott még:(
2010. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársam többször volt velük/rajtuk keresztül (nem tudom pontosan) Kanári-szigeteken...
2010. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Van egy remek történetem ezzel kapcsolatban(: Két-három évvel ezelőtt jelentkeztem az ügynökséghez; az ügynökségvezető néhány héttel később fel is hívott és megbeszéltünk egy találkozót, hogy személyesen is megállapíthassa, alkalmas vagyok-e a modellmunkára. Nos, ebből az következett, hogy megálltunk egy parkolóban, kaptam csokoládét, rám mászott és azt mondta, ahhoz, hogy valóban modellként dolgozhassam, arra van szükségem, hogy valaki "előcsalja belőlem azt a lángot, ami a felszín alatt rejtőzik". Ez a valaki pedig ő volna. Azt mondta tehát, hogy amennyiben lefekszem vele, keres nekem munkát, hiszen minden lány így vált sikeressé náluk. Én erre azt feleltem, hogy köszönöm a csokoládét, de a saját erőmből akarok elérni bármit is, és különben is, úgy néz ki, mint egy aszott szilva, némi jól lakott óvodás beütéssel. A munkát ezután természetesen nem említette, sőt, hetekkel később - állítása szerint - már nem is emlékezett rám. Remek ember. Nem kétlem, hogy valóban a Kanári-szigetekre repíti a lányokat, de valószínűleg ugyanilyen áron. Ha ez neked megéri, akkor vágj bele. Ha van eszed, nem teszed.
2010. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pethő László volt az a személy?

Nekem is irtak,hogy menjek castingra,ám nem jelentkeztem...szóval "csalók"?

2010. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
múlthéten voltam castingon.. teljesen más emberek fogadtak, mint akik a neten bemutatkoznak, ráadásul a fotósnak eléggé piaszaga volt, eszméletlen rondán beszélt, és még azt sem vette észre hogy az egyik fotómon kilátszik a melltartóm hátul, pedig LÁTHATÓ volt. -.-' szóval nem tudom :)
2010. jan. 29. 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem kismillió történetem van velük kapcsolatban..és átbaszás az egész...am a válaszolóhoz: velem is ugyanezt csinálták stb. elő kell hozni a tüzet meg ilyen hülyeségek. Totál a szex van a középpontba. más nem érdekli őket (P. L.-t)
2010. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát az egyik évben az egerszegi szépségkirálynő is ott volt...aztán Indina néven lett pár videója...:DVibrivel és társaival.
2010. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem átverés ti hülyék-.-"

énis ott modelkedek és kiküldtek milánoba ahol 1 hét alatt 1 800.000 ftt kerestem

nem átverés ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
F.sznak hülyézel, amikor azt sem tudod ki vagyok?..
2011. máj. 13. 15:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Mért kivagy?Am. meg nem rád mondtam hanem azoknak akik itt hazudnak összevissza-.-"
2011. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!