Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valakinek...

Szerintetek ha valakinek nagyon sötét barna a haja szinte már fekete meg feketére van kifestve a szem akkor hordhat rózsaszin ruhákat?

Figyelt kérdés

Szóval az nem gáz , hogy full rózsaszínes az öltözködése,de hozzá a hajam nem szőke hanem sötét?

Mert eddig szőkés hajam volt és tök jól ment hozzá, de most azon gondolkozok mi van, ha így már nem jó, és akkor most sötét cuccokban kellene járnom??:S


2010. jan. 14. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
persze
2010. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hordhatsz,de emosnak fognak nézni
2010. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oksa akk maradok a rózsaszinnél meg az ieneknél :D
2010. jan. 14. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem sötétbarna/ fekete hajam van, a szememet is néha kihúzom néha nem, szoktam rózsaszint hordani, mondjuk csak néha, mert nem vagyok az a nagy rózsaszines , de ha éppen ilyen hangulatom van miért ne tenném.

Szerintem nem nézek ki emósnak:O Bár nem nagyon érdekelne ha igen:) Tudod, a lényeg h neked tetszen.

2010. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!